Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai csíkos fűegereim...

Afrikai csíkos fűegereim vannak, és a másik egérrel állandóan verekedtek . Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
az egyik egéren foltok vannak...mintha a másik verekedés közbe kitépte volna, már külön tettük őket...szegényt sajnálom...nem tudom mi lehet a baj, 2 napig meg voltak aztán az egyik egérnek hirtelen baja lett,megtámadta a másikat...kisállat kereskedésből lett hozva szval ők már azelőtt is együtt éltek mielött elhoztam volna!!! nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2012. szept. 18. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a választáshoz a fűegerek tüneményesek:)

Másik: milyen neműek az egerek,mennyi idősek?Testvérek?

2012. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, láttad hogy az egyik nekiment a másiknak vagy csak a sebből gondolod?
2012. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm .. láttam h verekedtek hát szerintünk az egyik fiú a másik lány az viszont nem tudjuk h testvérek -e mert a kisállat kereskedésbe adták párba mert állítólag társaságba jobban érzik magukat... habár azóta nem láttam őket verekedni... azon is gondolkoztam h azért lehetett mert most van a párzási időszak... :)))
2012. szept. 19. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát vérengzésig fajuló verekedés csak nincs párzási időszak miatt... de azt javaslom, hogy ne tartsd őket külön sokáig, különben elfelejtik egymás illatát és utána lehet majd őket összeszoktatni újra.

Szerintem próbáld ki hogy nem-e csak valami átmeneti vita volt!

2012. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!