Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magammal vihetem?

Lovaska1 kérdése:

Magammal vihetem?

Figyelt kérdés
Magammal vihetem a leendő nyuszimat Németországba? Kibírja a 10 órás utat? még nincs meg a nyuszi csak kiváncsi vagyok hogy magammal vihetem-e?

2012. szept. 26. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Hát... Ha otthon lehet hagyni, inkább hagynám. Ha mindenképpen vinnéd, akkor szállítóba, de a ketrecét is vigyétek. sok víz és kaja, szárazkenyér nyalósó... stb. minden luxust rakj be neki, hogy ne ártson meg. És sokat játssz vele.


Felpontozást elfogadok.. (:D)

2012. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az előző jót ír,kivéve a száraz kenyér, az nem kell a nyuszinak! Ha kiköltözöl Németországba, akkor kocsiba szerintem ketrecestül befér, ki se kell venni, kibírja az utat. De ha csak látogatóba mész pár napra, akkor szerintem hagyd otthon, hiszen fölösleges stressz neki az utazás, és kérj meg valakit hogy addig gondozza.
2012. szept. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd otthon, és oldd meg, hogy valaki átmenjen megetetni, vizet adni neki és kitakarítani. A nyuszik (az enyém legalábbis) borzasztóan retteg, ha utazni kell. Busszal még érthető is, de az autót sem bírja. Pedig a kocsiban kiveszem ölbe, simogatom, de úgy is csak remeg és elbújik. 1 órás utazásra vittük el, amikor 1 hétre kimentünk a nyaralónkba, és ott ugrándozhatott a kertbe stb.

Viszont most már nem utaztatom, ha nem muszáj. Mi is holnap megyünk Németországba 4 napra, és iszonyúan fog hiányozni nekem ez a kis lökött, de tudom, hogy nem bírná ki a 7 órás utazást, úgyhogy marad itthon, és tesóm fogja etetni addig.

2012. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a címkék között felfedeztem a nyaralás szót, úgyhogy feltételezem, nem kiköltöztetni akarod a nyuszit
2012. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem figyeltem a cimkéket:S Bocs. Akkor szerintem hagyd otthon, de ezt már írtam. Egyébként az én egyik nyuszim tök jól elvan a buszon, persze mac egy-két órát utaztunk. Kiveszem, kiteszem a mellettem lévő székre, ha nem ülnek ott, és ott fekszik kinyújtózva végig. A másikat dobozba szállítottam, ő meg kitette a mancsait és nézelődöt, de nem ugrott ki vagy ilyesmi, de van egy lány nyuszim, aki fél, egész úton remeg a hordozóba, de sajnos néha muszáj megbuszoztatnom.
2012. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy, hogy viseli az utazást szerintem egyedfüggő. Ha otthon hagyod lesz aki minden nap kiengedi? Meg mennyi időre?
2012. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen ha valaki elmegy valahova messzire akkor első amire gondol az hogy vigye magával a házikedvencét, nyugi ez normális,én is most fogok menni messzire és vinnének magammal a nyuszit de nem tehetem, egyrészt nem engedik más részt pedig neki is nagy stressz. Nyugi ki fogod bírni nélküle,de csak akkor vidd magaddal ha tényleg senki sem tud rá addig vigyázni.
2013. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha megoldható, hogy otthon legyen és figyeljen rá valaki, tényleg jobb nem vinni..

Utazott már többet a nyuszid? Az se mindegy, hogy azt hogy viselte.

Az enyém spec utál utazni, remeg utána, mint a nyárfalevél. Ismerősöm nyuszija meg annyira stresszelt egy hosszabb út után, hogy bélleállása volt. De ez nyúlfüggő, valamelyiket kevésbé viseli meg.

2013. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!