Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6 hetes hörcsögökről meglehet...

6 hetes hörcsögökről meglehet állapítani a neműk? Fiúk?

Figyelt kérdés
A napokban el kéne ajándékoznom valakinek kettőt. De nem akarok fiú-lány párost adni a gazdijának, hogy úgy járjon, mint én, utána nézve kérdéseknek, kaptam képeket-illusztrációkat, de nehezen tudtam eldönteni róluk, a hátsórészüket nem lehet megkülönbözteti, két apró dudorodás miatt úgy vélem, fiúk, de másodszor nézve az egyik "pöckön" volt egy apró nyilás..
2012. nov. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig onnan láttam, hogy a fiúknak "hegyesebb" a feneke:D.
2012. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válasz, de nem javasolnám azt se, hogy két egyforma nemű hörcsögöt együtt tartson a gazdi, mert jó eséllyel előbb-utóbb verekedni fognak. (Nekem volt egyszer két hím, testvérek, dzsungáriaiak, nagyjából fél évig tökéletesen megvoltak egymás mellett, aztán egyszer csak elszabadult a pokol, külön kellett tennem őket, ha nem akartam komolyabb sérülést. Pedig nagy helyük volt, sokat voltak kiengedve, bőséges kaja, stb...). Tehát szerintem: egy ketrec/terrárium--egy hörcsög. Ha meg tényleg külön tartaná a kettőt, akkor majdnem mindegy, hogy milyen neműek...
2012. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én hörcsögeimnél úgy volt, hogy addig, amíg kis hörcsögeik nem lettek, és külön nem választottuk egymástól, jól megvoltak, most képtelenség összerakni őket, mert rögtön egymásra szöknek. Azt hittem az elválasztás miatt. Ha nem emiatt akkor miért? Ilyen alapon senki sem tart együtt hörcsögöt, ha se ilyen- se olyan helyzetben nem jó?:(


Amúgy 3 féle kuckóban tartok hörcsögöket, és néha visítanak is, lassan hörcsögfarmnak érzem a szobám így:))

Valakinek oda kéne ajándékoznom, eddig csak egy becses vállalkozó van, aki kettőt akar..

2012. nov. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!