Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora akvárium kell egy...

Mekkora akvárium kell egy hörcsögnek, ha rakok be neki futókereket és valami búvóhelyet? És csokoládét tényleg megeszi?

Figyelt kérdés
Segítsetek légszi!
2009. aug. 21. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a csokit megeszi:DDDD

enyémeim is megették :D

2009. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Csokoládé dologhoz szólnék hozzá:

Miért nem a természetes dolgokat adjuk az állatoknak? Zöldség, gyümölcs... Nagyon sok hörcsögöm volt és nem hiányzott az életükből a csoki.(Én max étcsokit adnék és nagyon pici darabot, ugyanis abban van a legtöbb kakaó.)

2009. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1 válaszoló vagyok.

még megeszik a chipset is,de ne adj nekik olyan sokat,mert az hízlalja őket,és hasmenésük is lehet :)

a csokiból is egy kicsit. egy kockát csak :D

2009. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is a csokis dologhoz szólnék. Nekem 6 hörim van, 1x kaptak csokit a fél év alatt, mióta itt vannak. Ne adj nekik, mert elromlik a foguk, és akkor meghalnak.
2009. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekünk két hörcsinek volt kb. 40x60-as terráriuma (akváriuma a halaknak van :D). Ebben volt egy mókuskerék és egy literes befőttesüveg körberagasztózva, mint búvóhely. Tudom, házilagos módszer volt, de jól érezték magukat benne. :D Csokit viszont nem adtunk nekik, eszünkbe se jutott.
2009. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi!


És akkor hány literes akvárimot ajánlototk 1 hörcsögnek?

2009. aug. 21. 15:57
 7/20 anonim ***** válasza:

akváriumba halat meg teknőst szoktak tartani:D

Terráriummal van esélye az életre,de akváriummal nemigazán:D

2009. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jó! :D


Akkor hány literes terrárium kell 1 db hörcsögnek?


És lehet, hogy hülye kérdés, de sétálni lehet vinni őket? :D (van nakik való póráz?)

2009. aug. 21. 16:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Az enyém is a halak akváriumában volt, kb. egy 40 literes jó nekik. De majd úgy is meglátod a boltban, valószínűleg segíteni fog az eladó. Én amúgy inkább a ketrecet ajánlom. Szerintem olcsóbb is. Meg természetesen takarítani is sokkal könnyebb. A hörcsögöt meg max. kézben szokták sétáltatni, én néha elengedtem az udvaron egy körbe zárt helyen, de ott is folyamatosan ügyelni kell rá, mert kimászik, vagy elviszi egy macska. Szerintem nekik nincs pórázuk. Még nem hallottam róla.
2009. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Értem!


Itthon van egy 25l-es akvárium, az nem lenne elég neki?

Egy haveromnak van tengerimalacra való póráz, csak azért kérdeztem, hátha van höriknek is! :D

2009. aug. 21. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!