Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Erdemes a horinek 2 honap...

Erdemes a horinek 2 honap utan tarsat venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
a hörcsögök magányos állatok, egyedül kell tartani őket
2013. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!!!!!!! Nekem kéthörim volt(tesók) és az én hörim végül a magányba halt bele miuán a társa elpusztult..:/ Viszotn szerintem nem érdemes...De ez höri függő is.. Én egy összeszoktatásróltudok: A nővéreméknek volt egy osztályhörijük... Kerestek mellé egy társat is..ám őgy már nem működött igazán...Véresre verték egymást... Szét kellett választanni őket,mert egy hétvégén már elég súlyos(szerencsére nem halálos) sebeket okoztak egymásnak.
2013. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 4 törpehörcsögöm van. azt mondták hogy igazság szerint külön kellene őket tartani, mert 90%-ban veszekednek. Nekem úgy van megoldva hogy két lány egy nagy terráriumban. Őket együtt hoztam el a boltból, valszeg testvérek. De már kezdem észrevenni hogy sokszor nem egyeznek, és visítoznak, szóval lehet külön lesz téve ez a testvérpár. Van még egy nőstényem, ő is külön, és egy hímem, ő is külön terráriumban. Látják egymást, de nem férnek egymáshoz. Általában jó a társ, de legyen minimum két ketrec hogyha szét kell szedni őket.
2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van amelyikek bántják 1mást. Nekem csak 1 van :)
2013. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen fajta a hörid!

De a felnőtt hörik többsége boldogabb egyedül, mintha együtt kell laknia egy másik hörivel. Imádják a kis otthonukat, és nem szeretik a betolakodót. Ha veszel még egy hörit, vegyél neki saját lakást is.

Náluk az a normális, ha megpróbálja elzavarni az idegen hörit, és ha nem tudja, mert rájuk zárod az ajtót, akkor meg is ölhetik egymást.

Ha valahol nem verekednek, az a kivétel.

2013. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!