Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig legyenek kulon a him...

Meddig legyenek kulon a him tengerimalacom a nostenytol?

Figyelt kérdés
Hetfon 2013.01.18. keso ejszaka megszulettek a picik, 2 db. A him az ellesnel ott volt,de csak lapitott a hazaban,kesobb sem bantotta a piciket.Masnap kulon tettem oket.Egymassal szemben vannak 2 terrariumban,had lassak es haljak egymast.Mennyi ideig hadjam hogy pihenjen a nosteny? Koszi
2013. febr. 21. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hónapig, futószalagon nem szaba gyártani a malackákat...
2013. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már vissza is rakhatod a következő ellésig. Az ellés alatt kellett volna külön tenned, mert az ellés végeztével, ivarzással indult újra a ciklusa, azaz már újra vemhes.
2013. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy TERRÁRIUMBAN? És minek szaporítod felelőtlenül az állatokat?
2013. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülés után néhány órával már párosodnak! Szülés előtt már külön kellett volna tenned! Most már valószinűleg újra vemhes...Ez nagyon megviseli! Szülés után 6 hónap múlva lehetne újra pároztatni! De a legjobb lenne,ha ivartalanitanád a himet ,akkor mindig együtt lehetnének.
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nalunk nincs olyan allatorvos aki tudna ivartalanitani,a nosteny leellett,majd hajnalban kulon tettem oket,vegig neztem az ellest,nem parosodtak... a lany nemiszerve ugyanolyan volt mint a fiue,elneztem..Es akkor miert nem esett 7 honapos koraig teherbe? mert siman birt volna de nem tette,ezt nem ertettem bennuk.Mert mindenhol azt irja hogy ellennek folyamatosan,de a lany 7 honapig semmi.Most eloszor szult.
2013. febr. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!