Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsög 2 cm-es...

Az aranyhörcsög 2 cm-es rácstávolságon kiszökik?

Figyelt kérdés

#rács #ketrec #távolság #szökés #hörcsög aranyhörcsög
2013. febr. 25. 15:14
 1/8 anonim válasza:
31%
Ha nagyon akar akkor sajnos ki... 1cm-es rácson màr nem, de szerintem üvegfalù terráriumot vegyél
2013. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szökne már ki? :D Max. a dzsungi. Úgyhogy nyugodtan vegyél ketrecet, a terrárium egészségtelen.
2013. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor most tuti, hogy nem? Mert 2 különböző választ kaptam xD én is kis esélyét látom annak h kijöjjön de akkor most biztos, hogy nem? :)
2013. febr. 25. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Mekkora höri? Mérd meg mérlegen a súlyát.

A 2 cm elég nagy. De höriből is láttunk már óriásit...

2013. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mekkora még csak nemrég születtek ismerősöméknél hörik és onnan hoznék és van itthon ketrecem és ha nem muszáj akkor nem vennék. De akkor kijönne egy átlagos méretű höri vagy nem? :)
2013. febr. 25. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsög nem hiszem, hogy kijön rajta. De semmiképp se terráriumban tartsd, mert az nem jó nekik!
2013. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát eleinte terráriumban akartam de utána olvastam úgyhogy nem fogom de akkor ugye tuti, hogy nem jön ki? Mert nem szeretném, hogy bármi baja legyen pl.:elrágjon egy vezetéket, vagy leessen
2013. febr. 25. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a tenyésztőt!

Az 1,2 cm a normál höri ketrec rácsköze. A 2 cm elég nagy, a baba höri meg ugye elég kicsi... Szerintem át fog férni.

A felnőtt csíkosmókus fékezés nélkül száguldott át rajta. Egy pici höri valószínűleg megvárja amíg lekacsolod a villanyt, aztán lassan, óvatosan felderíti a szobát! :D

10 deka fölöttire kéne nőnie ahhoz hogy jó legyen a ketrec, az meg höriben egy igen szép, felnőtt méret.

2013. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!