Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpe nyúl mennyi időt...

Egy törpe nyúl mennyi időt bír ki hordozójában?

Figyelt kérdés
Mert szeretném hordozóval hordozni .

#nyúl #holland törpe nyúl oroszlánfejű törpenyul
2013. márc. 5. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár több órát is kibír. De minek akarod hordozni? Nem plüssnyuszi, hogy mindenhová magaddal vidd. Ilyen időben meg amúgy is megfázna, mert a 20fok számukra az ideális.
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem szeretném hordozni !!! Majd ha jobb idő lesz!!
2013. márc. 5. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két nyuszink van, egyik 7, másik 6 éves. A nyuszik utálják ha cipelik őket, még az évenkénti orvos látogatás is kisebb sokk nekik. Nem szeretik ha viszik őket, a megszokott helyüket szeretik, a nyugalmat.
2013. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
OK
2013. márc. 5. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint az előttem írónak. Amikor dokihoz kellett mennünk, annyira meg volt ijedve, hogy teljesen ledermedt. Degum is hasonlóan viselkedett. Ők ilyenkor nem tudják, mi történik velük, és azt sem, hogy az meddig tart. Ezért pánikolnak.
2013. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vihetem a hordozóban sehová???
2013. márc. 5. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kibír 1-2 órát, ha muszáj, de az én nyuszim gyűlöli az utaztatást, nagyon nagyon fél olyankor, és amikor hazaérünk, még órákig elbújik és meg van sértődve. Csak akkor hurcoljuk, ha nagyon muszáj. (állatorvos, vagy ha több időre utazunk el pl. a nyaralónkba, és visszük magunkkal). Ha csak lehet megoldom, hogy itthon hagyjam, ha van, aki etesse 2-3 napig, mert még mindig jobb neki itt lenni egyedül 2-3 napra, mint utaztatni.
2013. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet..szegényke kezdi megszokni a dokihoz járás miatt, de a hordózóban remeg, mint a nyárfalevél, ha utazunk, utána meg fél napig meg van sértve..
2013. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én nyuszkóm kifejezetten nyugodt mikor megyek vele valahova, már 3 órás utat is végigültem vele úgy buszon hogy nem vettem ki hogy kicsit kinyújtózzon és olyan kis ügyes hogy bele se pisil :) a dokihozjárásnál ittis meg van a sártődöttség de az szerintem csak annak szól "hogy már megint elvittél a gonosz bácsihoz" :) ha felszállok vele a trolira vagy buszra felveszi a kotlóstyúk pozíciót és teljesen nyugodt de azt nem fogja értékelni hogy beledugod egy ládába és elviszed a parkba..
2013. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tehát nyuszitől függ!
2013. márc. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!