Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a törpe nyúlnak...

Szerintetek a törpe nyúlnak vegyek pórázt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 21:01
 1/8 anonim válasza:
Ha mindenképpen sétáltatni szeretnéd, akkor hámot vegyél neki.:)
2013. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
ne vegyél, utálja ha sétáltatod, ez egy nyúl
2013. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
venni vehetsz neki, de először otthon próbálgasd hogy mennyire tűri meg és nem egy szabadulóművész veszett el benne, de azzal hogy kividd sétálni még várj mert nagyon hideg van nekik :)
2013. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vegyél neki !!


Meg sem fog moccani !


Nem szeret sétálni !!

2013. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hám leginkább akkor hasznos, ha orvoshoz viszed, mert azzal biztonságosan meg lehet fogni. Ha a hámra ráteszel egy pórázt, akkor "sétáltathatod", majd ha jobb idő lesz és a talaj se lesz hideg. De leginkább te fogod őt követni.
2013. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kleo0:) ***** válasza:

Szerintem hasznos,legalábbis nekem az volt.

Vettem egy lila hámot a nyuszimnak és amikor jó idő volt,

akkor kivittem a kertbe és úgy tudtam rá figyelni,persze ha nyugodtan akarsz sétáltatni és nem szeretnél futni a nyulad útán akkor vegyél egy hámot és egy automatikus kutya pórázt olyan 4-5 méterest.A nyuszi így tudott kedve szerint legelni és ugrálni,legalább nem a ketrecben volt.Nekem bevált és szerintem nem olyan drága.:-)

2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)))))
2013. márc. 17. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon bevált a hám + automata 5 méteres póráz :) Nyáron udvaron azzal sétáltattam. Így én is nyugodt voltam, hogy nem tud elszökni és ő is kedvére legelészett. Napnyugta után vittem ki, szürkületben. Látni kellett volna, hogy mennyire örült olyankor:) Legelészett, nekiállt össze vissza futkározni ( az 5 méteres póráz se volt elég, úgy futottam után:D:D ), pörgött forgott a levegőben:) Aztán amikor elfáradt meg elfeküdt a fűben és lihegve pihent:)

Bátran ajánlom Neked is, hogy próbáld ki. Először otthon add rá, adj neki jutalomfalatot, hogy jóhoz kösse. Ne ijedj meg, ha otthon leblokkol a hámtól/póráztól, mert az enyém is leblokkol, viszont amint kiérünk a szabad levegőre elfelejti, hogy van rajta bármi is:)

2013. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!