Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek le vihetem sétálni...

Szerintetek le vihetem sétálni az utcára a 3 hónapos törpe nyuszim?

Figyelt kérdés

Tél elején, ősz végén született, és még sosem volt kinn 5 percnél tovább(amennyi idő alatt hazahoztuk). Lehet kapni az állatkereskedésbe nyuszi pórázt, de nem tudom, hogy le merjem -e vinni!


Ötlet?



2013. márc. 16. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

En regen "setaltattam" a nyuszit a kertben, de azzal utcara ki nem vinnem. Az arra valo, hogy a nagy futasban tudjam kovetni, igy ő setaltatott engem es nem en őt.


Igaz ez szerintem nem torpenyul volt.

2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem egy kutyusom van, de belőle kiindulva, addig nem vinném ki, amíg nincsenek meg az oltásai, ez a nyulaknál nem tudom, hogy megy, de szerintem előtte mindenféleképpen kérdezz ki egy állatorvost
2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Thx!
2013. márc. 16. 22:30
 4/14 anonim ***** válasza:
ne, a nyúl nem kutya. De valami kertben vagy zárt területen nyugodtan futkározhat :)
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Először be kell oltatni, ha az utcára akarod vinni!


De most még amúgy is nagyon hideg van kinn. Igaz, hogy a jövő héten jobb idő lesz, de attól a talaj még egy ideig hideg egy benti nyuszi talpának, fel fog fázni!

2013. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne vidd le
2013. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:/ De akkor hol tudna mozogni? Egyfolytában össze vissza ugrál a kis ketrecében, és azt hiszem előbb - utóbb meg fogyőrülni!

Mit tegyek?

2013. márc. 16. 22:55
 8/14 anonim ***** válasza:
A nyuszt ki kell engedni hogy mozoghasson, legalább napi 2 órára!
2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engedd ki a lakásban
2013. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engedd ki a lakásba! Nekem ahonnan hazaérek, onnantól mindig kint van, mert nyúlbiztos a szobám.
2013. márc. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!