Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol árulnak ilyen ketrecet...

Hol árulnak ilyen ketrecet hörcsögnek? (FONTOS! )

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy ilyen ketrecet a dzsungimnak ( [link] a szegedi TESCO-ban, de most találtam egy kicsit más fajta ketrecet ( [link] amit a másik dzsungimnak szeretnék venni. Csak az a baj, hogy az utóbbit nem tudom, hol árulják. Valaki segítene?!

2013. ápr. 7. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért nem jó egyforma? Az is tökéletesen megfelel neki
2013. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kis állatkereskedésben lehet ilyet kapni, csak azok még nincsenek felszerelve ezért lehet, hogy nem úgy néz ki mint a képen, amit írtál. Tehát ahhoz, hogy ilyen legyen, először egy ketrec kell, aztán meg hozzávaló felszerelések...
2013. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nekem konkrétan EZ a ketrec kell. Ezt így árulják kompletten felszerelve. Csak azt nem tudom, hogy Magyarországon hol.
2013. ápr. 8. 18:26
 4/14 anonim ***** válasza:
debrecen
2013. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Neten valahol biztosan megtalálod, és megrendeled.
2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én vettem jó múltkorába külföldön mikor kint voltam mert olcsóbb kint minden, ha gondolod tudok neked hozni, nem ilyen a fajtája de be voltak rendezve az enyémek is gyárilag itt van 2 kép róluk :

[link]

[link]

irj pü.t hogyha érdekel

2013. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: köszi, de nekem nem tetszenek ezek az alagutasak, meg egyébként is konkrétan ez kellene.
2013. ápr. 10. 16:53
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A hörcsög nem fogja fel, hogy milyen ketrece van, nem fogja fel azt sem, hogy a máiknak milyen van
2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Wrááá! Leszarom, mit fog fel a hörcsög! Azt mondom, hogy egy ILYEN ketrecet akarok venni. Nem érdekel, hogy a hörcsög mit fog fel. Te nem tudod felfogni, hogy nem ez a kérdés, na!
2013. ápr. 11. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor fogod, átnézed az összes netes hirdetést, célzottan az ilyen oldalakat is, meg az aukciósokat is, ha használtan is megfelelne, és majd csak találsz.

...Remélem, azt nem várod el, hogy keressünk egyet helyetted, órákat belefektetve.

2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!