Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a nyuszim oltásánál...

Arwen kérdése:

Mit tegyek a nyuszim oltásánál? Van egy 4 hónapos törpenyuszim, és mivel jön a jó idő, és ezzel együtt a szúnyogok, jövőhéten elviszem beoltatni, életében először. Kombinált oltást kap rhd és myxomatosis ellen.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy simogassam-e közben, hátha attól nyugodtabb lesz, vagy inkább ne, mert össze fogja kötni a rossz élményt és a fájdalmat a simogatással és később félni fog tőlem. Még csak 1-2 hónapja van nálam, és végre sikerült elérni, hogy ne féljen tőlem, amikor mászkálok a lakában ő is jön utánam, meg sokszor nyalogatja a kezem :) biztos fog duzzogni kicsit az oltás után, de azt nem akarom hogy féljen is tőlem. :( Nagyon köszönöm a segítségeteket :)

2013. ápr. 11. 21:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na túl vagyunk az oltáson :) engem kb jobban kellett nyugtatni mint a nyuszit, teljesen rosszul voltam tőle, hogy láttam "bántják" a picimet :) 1 hónap múlva megint megyünk vissza a 2. adagért. Egész jól viselte amúgy, nem bírtam elfordulni meg ilyenek, azonnal simogattam, nyugtatgattam. Most még kicsit félős, de úgy látom hamar elmúlik majd az ijedelem. :)
2013. ápr. 16. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!