Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögömnek csapzott a...

Hörcsögömnek csapzott a szőre, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Csapzott, olyan mintha zsíros lenne a szőre... Valakinek volt már ilyen?? Mi volt a baja??

#hörcsög #csapzott hörcsög
2013. máj. 7. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
A hörcsög igen tiszta állat. Ha a szőre nem fényes, nem szép, akkor egyértelműen beteg! Vidd el dokihoz, mert bármi baja lehet! Idős? Nem váltott helyet mostanában? Kicsi helyen van? Ketrec vagy terrárium? Sokat van kivéve? Mit kap enni?
2013. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiatal még nincs 3 hónapos! :'( Nem tudok a környéken kisállathoz értő dokit! Nemrég hoztuk... Olyan 1 hete. Terrában van minden nap ki van engedve, nemhiszem, hogy kicsi lenne sőt! Kereke is van. Mag keveréket kap enni, meg zöldséget gyümit, volt már hörim, de csapzott sosem volt! :(
2013. máj. 7. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy picit meg van hízva. Nem feltétlenül jelent betegséget a csapzott szőr.

Nekem egy dagi hörcsögömnél volt ilyen hogy egyes helyeken csapzott volt, míg a többieknek normális volt.

Táplálkozásán kell variálgatni szerintem valamit.

2013. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neeem, elhízva tuti nincs... De lefogyva sem! Jó kondiban van és virgonc, semmi baja nem látszik azon kívül, hogy "zsíros???" a szőre... :/
2013. máj. 7. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekkora a terrárium? És szabadon fut vagy gömbben?
2013. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
valami baja van, akkor hagyja el magát
2013. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
72*45*34-es terra (Nemtom jó sorrendet írtam-e) Szabadon fut egy hatalmas fiókban amit már nem használunk másra :)
2013. máj. 8. 19:20
 8/10 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el "meggyógyult" a hörim... :D

Kivettem a műanyag csövet ami a terrában volt játéknak (amibe bele pisilt) és másnap már nem is volt csapzott... Mindössze pisis volt.. XD

2013. máj. 12. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana takarítani szegényt... :/
2013. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Takarítom, csak mindig a csőbe pisilt.
2013. máj. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!