Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ettől lehet komoly baja a...

Ettől lehet komoly baja a csincsillámnak?

Figyelt kérdés
Ki szoktam engedni a szobámban, mindig nagyon figyelek rá, de valahogy sikerült elcsórnia egy régi gumicukor-fülbevalót, ami körömlakkal volt bekenve. Nem evett belőle sokat, de félek, hogy valami komolyabb baja lehet tőle.

2013. máj. 10. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ennyitől baja lenne. Ne tudd meg z enyémeim miket ettek meg:)
2013. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz semmi baja,de ha látsz rajta valami furcsát,mármint ezt úgy értem,hogy esetleg bágyadt vagy hasonlók,akkor vidd el dokihoz!

De az én csinijeim is sok mindent összeedtek és nem lett semmi bajuk. :)

2013. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, most azért megkönnyebbültem. Ó, hát igen, minálunk is mindig azt eszik, amit biztosan nem szabad nekik... :D
2013. máj. 10. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz semmi baja.Képzeld,az enyém folyton a szappant akarja megenni,és sajna néha sikerül is neki belecsípnie...:Dde semmi baja nem lett soha tõle.
2013. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyémet meg ettem patkány méregell de tul élte :DD
2013. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...x(
2013. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez anyem biztosan vasbol van! :D
2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, most már látom, hogy nem csak az enyimek ilyen hülyék. Most a kaktuszt szemelték ki maguknak...
2013. máj. 13. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja,a szappanos sztori mellett nekem még ilyenekt is evett:ceruza,ceruza hegy,papír zsepi,szoba pálma,radír,bútor( :( ),wc papír,rongy...:D
2013. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyémeim wc papír gurigát ettek, meg behúzták magukhoz a függönyt és elnassolták... marhára örültem neki:)
2013. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!