Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nem baj ha egyedül van a...

Nikolett1 kérdése:

Az nem baj ha egyedül van a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

#t.m.
2013. jún. 26. 19:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Sokan mondják, h rossz, de nem lesz semmi baja, csak szeretgesd és szeresd! :)
2013. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
egy nap sokszor szoktam kivenni
2013. jún. 26. 19:34
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne neki társsal, mert te egyszerűen nem tudsz vele eleget foglalkozni. Főleg éjszaka, de nappal sem. Persze azért vannak a tengerimalacok között is különbségek, egyes egyedek könnyebben viselik a magányt, mások nehezebben. Ha nagyon magányos lenne, akkor az azért látszana rajta, olyankor nagyon kedvetlenek, nem csinálnak semmit csak gubbasztanak, vagy ellenkezőleg, idegbetegek és agresszívak lesznek, félnek, harapnak.
2013. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem agresszív nem ideges nem harap semmi amikor ki veszem állandóan elkezd futkosni boldog
2013. jún. 27. 16:52
 5/28 Tour Eiffel válasza:
100%
Szerintem NEM.
2013. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Az én tengerimalacom is egyedül van.
2013. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
hogyha sokat foglalkozol vele és kézbe van akkor nem baj. Nekem is egyedül volt(már meghalt)
2013. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%
Az én malackám is egyke, még is boldog! :)
2013. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek sokszor kézbe veszem simogatom beszélek hozzá
2013. jún. 29. 11:01
 10/28 anonim ***** válasza:
Hááát. Ha úgy vesszük baj. Sajnos a fentiekkel vitába lépnék és veled is, mert nem jó. a tengerimalac társas élőlény és szükseége lenne egy társra, hiába hogy foglalkozol vele oké, de attól még nem boldog, max boldognak látszik, akkor lesz igazán boldog ha van neki társa, akivel beszélgethet és játszhat. veled nem tud beszélgetni, és nem tud szagolgatni mint például a társát. kell nekik. Én tuti nem kínoznám őt egyedül, nekem is vannak kettő lány, és biztos h nem kínoznám egyiket se ha pl egyedül lennének. de persze ti tudjátok, de ha jó gazdik lennétek vennétek melléjük még egyet, és minimum beletennétek pket egy 100*50-es ketrecbe.de persze ti tudjátok.. nekem ez a véleményem, és amúgy is, ti se éreznétek magatokat jól ha az egész életeteket egyedül kéne leélnetek, és mondjuk egy fura lény, foglalkozna veletek akit szerettek, de hozzá sem tudtok szólni meg stb.. ti hogy éreznétek mgatokat? mert ugyan így érzi magát a tengerimalac is.
2013. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!