Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi tulajdonosok!...

Törpenyuszi tulajdonosok! Akinek nőstény kisnyuszija van, hogyan viselte a nyuszitok az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
Kérlek meséljétek el! Félek, hogy nehezen viseli majd, de nem akarom, hogy emlőrákot kapjon. Ha lehet műtét árakról is szívesen megtudnék többet. Köszi!

2013. júl. 25. 12:37
 1/4 anonim válasza:
Szia! A barátnőméknek van 3 nyuluk és mindegyik ivartalanítva van. Két nőstény és egy bak. A bak nagyon rosszul viselte. 3 napig nem akart enni, de visszatért utána minden a rendes kerékvágásba. A két nőstény nagyon jól elvoltak. Az ivartalanítás után pár nappal, már futkároztak, vidámak voltak. Szerintem érdemes lenne! Mennyi idős?
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Most két hónapos.
2013. júl. 25. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
8 hónapos kora előtt nem ajánlott ivartalanítani. Akkor is csak akkor ivartalanítsd, ha ivaros tüneteket produkál, mert azért sajna van veszélye a műtétnek..egyébként abszolút nyúlfüggő, egyik ismerősöm lány nyuszijának már aznap semmi baja nem volt, a másik pedig napokig nem evett.
2013. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Én is féltem őt a műtéttől. Egy hónap múlva megyek ismétlő oltásra, majd kifaggatom az orvost is, hogy mit javasol. Köszönöm a segítséget!
2013. júl. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!