Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tennem?

Fancsur14 kérdése:

Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
A hörieim büdik. Hogyan tisztítást meg?

2013. aug. 13. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
mindig tisztítsd az almot,fürdesd meg,langyos,kicsit szappanos vízbe és alaposan töröld meg őket(csak ritkán fürdesd,mikor tényleg szükséges)
2013. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire büdösek? Milyen gyakran cserélsz almot?


A höriknek alapvetően van valamennyi szaguk, mivel általában forgácsos alom van alattuk. A terráriumban kevésbé tud szellőzni az alom, ott még inkább bebüdösödnek.

2013. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ketrecük van. Nagyon büdös pisi szaguk van. Hogyan fürdéssem meg?
2013. aug. 13. 01:35
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a pisis alomtól van olyan szaguk? mosdókagylóba vagy lavórba engedj egy kis vizet,a tenyeredbe tartsd és locsold rá a vizet,kicsit dörzsöld meg és utána rakd bele egy törölközőbe
2013. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz szedd ki az összes almot a ketrecből, majd fertőtlenítővel most át bő vízzel. Töröld ki belőle a vizet és utána tegyél bele friss almot. :)
2013. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente takarítani kell, és nekem bevált módszer, hogy ecettel fertőtlenítek minden takarításkor, az el szokta venni a szagot. Az állatkereskedésekben árulnak illatosított almot, én még nem használtam, de lehet, hogy beválik.
2013. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint a ketrecet szoktam ecetezni.
2013. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!