Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kaját adjak a tengerima...

Milyen kaját adjak a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit adjak a tengerimalacomnak?(kaját)Kérlek válaszoljatok.Fontos!
2009. okt. 28. 19:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Oksa.Köszi a válaszookat.ezekkel fogom etetni
2009. okt. 30. 12:40
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

De minek veszel tengerimalacot, ha azt sem tudod mivel kell etetni? Ha azt írjuk hogy csirkemellel, akkor azt adsz neki?

Amúgy szerintem nem kéne azokat adni, amiket MINDENKI leírt, mert például K betűseket tényleg nem kéne, hiába mondja az az IQ harcos. Szotyit meg maximum pucolva. De rád van bízva. Majd sírhatsz ha felpuffad és elpusztul.

Azért leírom mégegyszer. www.gemon.ro

2009. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ez a 78%-os gyerek nagyon oksonak hiszi magát, arra gondolok, aki legutóbb si írt.

Szerintem semmit nem tud a rágcsálókról, ezért most az összes válaszát lepontoztam.

2009. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Hát olvasom ám.Amugy neekd aki most irt annak igaza van....olvasom a [link]
2009. okt. 31. 17:43
 25/30 A kérdező kommentje:
ja és ne veszekejetk.amugy B@ZD MEG magán ügy hogy én veszek vagy enm nem te döntöd el!!!
2009. okt. 31. 17:45
 26/30 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le hogy lepontoztál? :O

De, képzeld, értek. Persze nem tudnám megműteni Őket, meg ilyesmik. De tudom mit nem lehet adni Nekik.

És kérdező, azért te sem vagy semmi, neked akartam segíteni, attól még hogy káromkodtam, azt nem neked céloztam. De ha ennyire okos vagy, miért tetted fel a kérdést? Írtad hogy majd te eldöntöd. Na, hajrá, döntsd el.:D

Tiszta szívemből leszarlak, és azt is hogy mivel eteted.

Én örülök hogy tudom mivel kell etetni Őket. Kapnak mindennap zöldséget, gyümölcsöt. És azt is tudom hogy meg kell törölni mosás után, mert különben felfújodnak.

Adok nekik szénát meg tápot. Adok Nekik Cebion-cseppet mert tüsszög. Szóval nem érdekel mit gondolsz, én értek hozzájuk, de egy normális, felelős gazda ennyit minimum tud. Etetés... ez alap dolog.

Van még egy csomó rágcsálóm. Jé, Ők is élnek.:O

De akkor etesd kukoricás szotyival, szigorúan héjastól. Oké? ;) Jah, meg minden nap adj Neki salátaleveleket, de úgy hogy a víz álljon benne.

Na szevasz.

2009. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Amúgy aki írta azt hogy milyen okosnak képzelem magam, üzenem, hogy nála biztosan okosabb vagyok, mert én legalább tudok helyesen írni.:)

kérdezőnek: bocs, látom arra értetted hogy semmi közöm, hogy veszel tengerimalacot. Oké, rendben. De az állatok érdekeit is szem előtt kéne tartani.

Na a viszont nem látásra.

2009. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Jó elnézést mindenkitől.Azt írjátok hogy mit adjak neki!
2009. nov. 10. 13:19
 29/30 anonim ***** válasza:

-széna (mindig legyen előtte)

-víz (golyós itatóból)

-táp

-gyümölcs, zöldség (alma, répa, paprika, uborka stb.)


És társas lények, hálás lenne ha lenne társa, már ha nincs.

2009. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
van :)
2009. nov. 11. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!