Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj? Hogy kerülhete...

Saca0321 kérdése:

Mi lehet a baj? Hogy kerülhetem el legközelebb? (lent)

Figyelt kérdés
Az egerem nemrég szült,de a kicsiket mind megölte.(biztos nem éhes volt mert volt egy csomó kajája,és a a fejüket rágta le.)Másnál is volt már ilyen?Hogyan oldhatnám meg hogy legközelebb ne legyen ilyen?

2013. aug. 21. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is, az egér fial. Másodszor, utánaolvastál, hogy hogyan kell etetni a hasas egeret, valamint a nemrég lefialt egeret? Gyanítom, hogy nem, mert akkor nem lenne most ilyen gondod. Minden nap 3-4 alkalommal fehérjét kellett volna adnod neki, hogy ne a kicsiket egye meg fehérje gyanánt. És ha nem nyúlsz hozzájuk, nem zargatod, akkor máskor ez nem történik meg.
2013. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jesszus,bocs,hogy nem tudtam....Egyébként nem tudtam hogy vemhes.Nem kell rögtön ilyen rosszindulatúnak lenni.Szerinted miért kérdeztem meg?
2013. aug. 23. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szaporítod őket,vagy így vetted?

A tartásukról itt olvashatsz:

[link]

2013. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szaporítom őket.mivel kígyót tartom egyszerűbb lenne egy saját szaporulat ahejett hogy minden egyes alkalomkor venni kéne.
2013. aug. 28. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Gonosz ember:D!
2013. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te jóságos ég! :'(
2013. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miii most miért?
2013. aug. 29. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A vemhes egérnek több fehérjére van szüksége. adj neki tojást, esetleg egy kis kutya vagy macska tápot, lisztkukacot, szárított halat. Viszont a felvágottakat, feldolgozott húsokat kerüld, mert az adalék anyagai károsak az neki.
2013. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!