Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem a 16 napos kis...

Mivel etessem a 16 napos kis dzsungi höriket? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Magára maradt három fiú 16 napos dzsungi kölyök. Kettő vadas egy kék. Eddig sajttal tejföllel etettem őket néha szőlőt is kaptak. Meg van egy specko kölyköknek való magos rúd.

Esetleg tudtok mondani valamit ami adható ezeknek a piciknek? Amitől biztos hogy életben maradnak.

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/l :)


2013. nov. 9. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell szaporítani, olyannak aki nem ért hozzájuk... :/

Lédús gyümiket, zöldségeket, apró magokat adj nekik!

16 naposan már nem olyan kicsik általában 21-22 napos korukig szopnak. Fontos a fehérje is, amire a lisztukac lenne a legjobb, és az apró magok!

2013. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam, az hittem 1 naposat írtál :D.Nekik a felnőttek táplálása megfelel, de a fehérjéket amiket fölírtam mindenképpen kapják napi szinten!
2013. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Több kölyök nem lesz , csak ki akartam probálni. Nagyon szépen köszönöm a választ!:)

Sajnos a kölykök meghaltak :(

Az anyjuk elkezdte felfalni őket :(

Élve megette őket :(

De azért tényleg koszonom a választ!:)

2013. nov. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!