Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bíbor kasvirág kivonatot...

Bíbor kasvirág kivonatot lehet adni rágcsálóknak? (patkány)

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ajánlatos házipatikázni patkányok esetében elég érzékenyek. Doktorral konzultálj mindenképpen! Hungarovet vagy Exopet!
2013. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudsz angolul, itt egy leírás róla:

[link]

Lehet adni, de nem helyettesíti az antibiotikum kúrát! Csak kiegészítő kezelésnek, légúti megbetegedések esetén pl: myco, uri

Mindenképp járj utána -doki, fórumok- hogy mikor mennyit kell belőle adni.

Terhes és szoptatós patkányoknak nem ajánlott.

Am én eddig csak teát és alkoholos tinktúrát láttam belőle. Én alkoholos kivonatot nem szívesen adnék nekik.

2013. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, az angolom kicsit akadozó, de át fogom böngészni, biztos megéri!

A Jutavitnek van alkoholmentes bíborkasvirág kivonata! Illetve ha jól tudom csak nekik van.

Még egyszer köszönöm!

2013. nov. 22. 13:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve az előzőnek is köszönöm szépen azoknak is utána nézek majd!
2013. nov. 22. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Utána néztem ennek a cseppnek, ha jól látom citrom illóolajat tartalmaz ami ha jól tudom hím patkányoknál veserákot okozhat -nőstényeknél sem kockáztatnám meg-.

Am én is nézegetem már egy ideje a kasvirágot, mint immunerősítő alternatívát a pateszoknak. Majd utánanézek, hogy a teával mi a helyzet, hátha arról találok valamit. Nekem az tűnik a legbiztonságosabbnak eddig, de amíg doki nem mondja, hogy jó, addig nem merem adni egyiket se.

2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg am az a 12 éves kor alatt nem szabad adni dolog sem igazán jó.. Azt olvastam, a gyerekeknek valót lehet adni.. Na hát az majd 4000ft, annyiért kutyás bérescseppet is lehet már venni, vagy ha rá dobsz még egy kicsit, akkor Vetrit.
2013. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nahát, hogy nem tudnak egy patiknak való keveréket kiadni...:) Citromolaj miért lehet ilyen gázos vajon???

Kasvirág teát én már kerestem nem pati részére, de már akkor sem találtam. egyáltalán van forgalomban?

Hiszek neked egyébként, akkor nem próbálkozok meg a Jutavittel sem. Egyébként egy idősebb patiról van szó, aki elkezdett fura hangokat kiadni, először csak amikor izgatott lett, mostmár máskor is és félek hogy myco-s lett. De a gazdája nem akarja orvosnál megnézetni.....mivel van bejárásom a patihoz gondoltam adok neki valamit legalább ami kicsit helyrehozza,de orvos nélkül tényleg nem kellene próbálkozni. Megpróbálok utánajárni valahogy.

2013. nov. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!