Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Házipatkány ehet napraforgó...

Blacky2011 kérdése:

A Házipatkány ehet napraforgó magot? (Olyanoktól kérdezem, akik tartanak patkányt, illetve tudják a pontos választ! )

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy zöldszéget/gyümölcsöt lehet nekik adni, de napraforgómagot illetve tökmagot is kaphatnak?

2014. jan. 8. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egészségesnek szeretnéd tudni őket akkor jobb ha átolvasod Ratmania fórumot :) van fb oldaluk is, sok több 10 éves tapasztalattal rendelkezö tartó és tenyésztő segít.

Magot csak nasinak adj neki. Mindennap legyen előtte rc (versele-laga rat complete, ez az alap..) zöldség-gyümölcsből nem szabad mindent, Ratmania-n olvasgass ;)

2014. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kaphatnak. Csak ne etesd túl őket vele mert hizlaló és nagyon olajos ami bőrproblémákat okozhat. De fincsinek tökéletes, imádják. Én néha ki is szoktam nekik hajtatni egy cserépben, imádják lelegelni. :)
2014. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Kaphat, de ne sokat, és csak nasinak. :)

Mivel nagyon olajos mag, elégge hízlal.. :/

De ha csak keveset kap, nem lesz baj! :) ;)

2014. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!