Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit szeretnék,...

Törpenyuszit szeretnék, tanácsok? Valamint: Érden tudtok törpenyuszi tenyésztőket mondani? Ha lehet olyat, aki szárm. Lappal adja a nyuszikat.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék t.nyuszit,szeretnék tanàcsokat kapni a tartásáról stb. Tartható e a nyuszi. "kicsi" szobában nagy ketreccel kijárással? Azt halottam,hogy allergiás is lehet rá lenni...Ez igaz? :/

+ azt tudom,hogy oltani kell,de milyen időközönként,és mennyiért?

Ha tenyésztőtől veszem, vihetem versenyekre? Köszi a normális válaszokat! :)



2014. jan. 13. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ugrifüles tenyészet.

A kicsi szoba, nagy ketrec működik, legalább 100*50 es ketrece legyen. Oltatni félévente kell, az ár orvosonként változik. Orvos és egyéb tudnivalók pl a torpenyul.hu oldalon részletesen le vannak írva, nézelődj a fórumban is. :)

2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az Ugrifülest ajánlanám:) Tényleg jobban járnál egyébként, ha a torpenyul.hu oldalon olvasgatnál, ott elég sok infó van.
2014. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem 2törpenyuszim van imádom őket.Szinte semmi gond nincs velük.De,hálószobába NE tedd mert a ketrec rágás èjszaka zavaró tud lenni.Hetente egyszer kell ketrecet takarítani.1kg táp ès 10l szèna elèg mióta nőnek kb.2,5hètig elèg kèt nyuszinak.Ha,teheted 2nyuszit vegyèl nekem egy Hollandom(èrdeklődő,bátor) ès egy Lógófülüm(nyugodt) van. Tudom drága együtt a kettő 12000Ft volt+a ketrec 14000Ft(felszerelèssel)drága ,de megèri.Oltani fèlèvente-èvente kell.Minden nap enged ki hagy szaladgáljon.Az enyèmek fogócskázni szoktak :) Mi Szolnok megyèbe vettük.Mikor az ölembe van ès simagatom boldog vagyok.Csak ajánlani tudom.Bármi kèrdèsed van írj nyugodtan :)
2014. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Az előző vagyok:)

Apród.hu Expressz.hu Jófogás.hu tenyèsztőt biztos találsz.Fogkoptatásra fa gallyak jók,de Lulunál nem elèg :)

Legalább 100*50-es ketrecet vegyèl.Az oltás állatorvos függő.Szerintem kb.2500-5000.Bármi kèrdèsed van írj:))Hol van vereseny ez engem èrdekelne :))

2014. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha egészséges nyuszit szeretnél, akkor ne Apródról, Expresszről és társairól vegyél:s
2014. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Kedves előző kommentelő!

Nem az Apródról ès társairól veszi hanem csak ott van a feladó elèrhetősège!Az a eladó hibája ,ha rossz a termèk vagy állat vagy bármi más!Mi ott találtuk a tenyèsztőt ès nagyon meg vagyok elègedve.Egèszsèges ,törpe,ès szèp kis nyuszikat vettünk!:) Mert akkor te hol vennèd a nyuszidat?

2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Olyan tenyésztőtől, akinek van rendes honlapja és másoktól is tudom, hogy megbízható..pl Hunny Bunny, Jolly Jumper, Makkocska és társaik. Róluk rosszat még nem hallottam.
2014. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges az allergia,de a hipo allergén fajtákat is kitenyésztették már!Nekem is van egy ilyen!Nem tudom melyik tenyészetből van,mert vettük kéztől!Ő kosorrú mini törpe!
2014. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Encike : a ket nyul nebatja egymast ? Nem nagyon szeretnek egyutt elni, altalaban boxolnak ilyenkor. Maganyos allatkak
2014. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia!NEM,mert nőstények .Azért nem hímet vettünk;mert azok harcolnak és bántják egymást.Remélem segítettem.
2014. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!