Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög szelídítés?

Hörcsög szelídítés?

Figyelt kérdés
Vannak trükkök vagy tippek? Kevesebb, mint két hete van nálunk a tenyésztőtől vásárolt, (elvileg) kézhez szoktatott höri. Mégis amikor kiveszem nagyon fél, menekül stb.

2014. jan. 24. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor kiveszed, mindig adj neki valami finomságot, etesd a kezedből.
2014. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiugrik. Nem tudom normálisan megfogni. Kb. hány nap után szabad kivenni? Már szabad?
2014. jan. 24. 18:15
 3/6 anonim válasza:
Hát amikor én megkaptam az enyémet azzal kezdtem, hogy majdnem sokkot kapott tőlem, mert nagyon hirtelen nyúltam be. Azzal ha minden nap kiveszed felrakod a nyakadba meg együtt vagy vele szok téged ha simized oldalról simizd és ne felülről. Én is adnék neki finom falatot de nem akkor amikor kiveszed persze akkor is lehet de ne csak akkor. Beszélj hozzá. Az sokat segíthet. Sok sikert :)
2014. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze már szabad. Először beszélj hozzá aztán a rácson keresztül adj neki finom falatot aztán az ajtón közben simizd meg. A hörik félénkek akár hónapokra is szükségük lehet.
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a nyakamba rakom valószínűleg elszalad, bemegy az ágy alá, nem tudjuk kiszedni. mit tegyünk?
2014. jan. 25. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyulj ala a kezeddel es ovatosan emeld fel . Ha ki akar ugrani tedd a kezed mellé a masik kezedes iyg arra fog lepni . Ha megszokta a kezed mindig mielott visszateszed adj neki egy kis magot vagy amit szeret
2017. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!