Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A mosómedve tartásához milyen...

Vivien777 kérdése:

A mosómedve tartásához milyen cuccok szükségesek? És a mosómaci mit eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kaptam egy 5 hetes mosómedvét és nem tudom mit kell vele csinálni... szeretnék elmenni bevásárolni ezen a héten vagy a jövőhéten... De nem tudom mit kell neki vennem és milyet... mint pl a kutyánál mi nem Mitvisz-et veszünk hanem Pedigreet mert az jobb...

Szóval olyan ajánlásokat várok amibe benne van az hogy milyen cucc kell és pl a kajánál ilyet vegyek ne olyat mert az nem jó minőségű...

Légy szíves írjatok minél többet 2014. márc. 01.-ig!!


Előre is köszönöm, köszi!



2014. febr. 8. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
azt tudnod kell hogy a mosómedve éjszaka aktív, és akár 25km/h -s a gyorsasága, ennek megfelelően kell neki helyet biztosítani! egy példány 1-3km-s átmérőjű területen mozog. Nem épp válogatós, növényeket, magvakat, (például makkok, bogyók, vadcseresznye, vadszőlő, datolyacseresznye stb.), olykor a mezőgazdaságban termesztett növényekre is rájár (barack, dinnye, szilva, citrusfélék, olykor gabona)télen ne ijedj meg ha az őszi súlyából akár a felét is elvesztheti de ez majdnem természetes! VÉDETT ÁLLAT ezért aki esetleg tart próbáljon meg állatkerti viszonyokat teremteni és ne 4. emeleten tartsa kint az erkélyen..
2014. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem védett, sőt, invazív faj, ezért is lett betiltva a tartása.
2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!