Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti melyik törpenyúlát valaszta...

Ti melyik törpenyúlát valasztanatok?

Figyelt kérdés
Most születtek kb 5-6 hetes körül lehetnek.Egy rex nyuszit ami sötétebb barna a hasa meg olyan sárgás,egy holland törpet ami fekete és szintén sárgás a hasa,vagy egy szatén szoru ilyen ozbarna holland torpere hasonlító nyuszit vagy egy oroszlánfejűt akit ki is vettem és nagyon aranyos volt szürkes volt az egész nyuszi s hasa meg krém színű és olyan macis feje volt.Azt mondta az eladó tegnap (szerdán) hogy egy 1 hét múlva elvihetoek.de egy hét múlva mikor?hétfőn már elvihetoek?
2014. febr. 20. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyik nyuszi neked a legszimpatikusabb volt. Én a legérdeklődőbb nyuszit választottam, nagyon kis aranyos volt, ő mozgott a legtöbbet és folyton nyalogatta a többieket. Később is nagyon bújós, rosszalkodós nyuszi lett belőle.
2014. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,az oroszlánfejűt választottam mert olyan aranyos és olyan mint egy buci maci
2014. febr. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!