Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görény nevelés? Arc harapás...

Görény nevelés? Arc harapás miatt, egyéb nevelési tanácsok érdekelnének?

Figyelt kérdés

Ha az arcomhoz rakom egyből megharap.Nem csak engem,hanem mindenkit.Hiába fújok bele a pofájába...szerintem még élvezi is.Mivel tudnám erről leszoktatni?

A másik meg,hogy szeretném,ha én is tudnám póráz nélkül sétáltatni.Ti hogyan tanítgattátok a görényeteket? Az enyém 1év 7 hónapos!!


2009. dec. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak az arcodat harapja meg akkor probálkozz ugy h ha megharap nyugodtan pöcköld meg az orrát h fájjjon neki és ha igy sem szokik le akkor kenyd be az arcodat mustárral ugy h nagyon vékonyan áljon rajta és akkor megharap és tuti leszokik mert nagyon utaljak a mustárt.. Hát ha lassan két éves elég nehéz lessz porázra szoktatni.. elöször vegyél neki egy direkt göri hámot és rakd rá had szaladgáljon kicsit.. utana vedd le és csinald ezt kb egy hétig utana haggyad rajta és ha mar megszokta a hámot akkor probáld meg pórázzal és h had menjen amerre akar de azért ha nagyon sijet kicsit huzz a porázon... De sose emeld meg porázzal a görit vagy ne rűngassad mint egy kutyat .. van különbség
2009. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! hát ez nagyon érdekes dolog. Nekem van 2 görim. Az egyik puszillja az orromat, a másik beleharap aki az orrpuszilós az szeret az ujjam tetejébe csípni, azt meg a másik puszilja. nekem 4 és 5 évesek lesznek jövő tavasszal. Én nem merném sohasem póráz nélkül sétáltatni őket. Ha biztos lennék benne hogy nem csavarog el akkor is ha egy kicsit távolabb van és hirtelen otterem egy kutya??? A göri meg amilyen kíváncsi tuti nem futna el :)
2009. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A göritali.hu-n és a Magyar Vadászgörény Klub oldalán sok hasznos infót megtudhatsz arról hogy miért harap a göri és hogyan lehet őket leszoktatni!
2009. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!