Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja van 2db táncolo...

2 napja van 2db táncolo egerentyünk. Milyen kaját vegyek nekik, a bolti kaján kivül még mivel lehet etetni öket stb?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni a tartásukhoz.
2008. júl. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A tartásukhoz sok tanács van: Adhatsz nekik szárított zsemlét,kenyeret,valamint zöldségeket is rágcsálnak. Bolti kajából én a Prstige termékeket ajánlom. Érdemes MultiFittet is venni,ami Freesnapf áruházban kapható. Rendszeresen adj nekik vizet. Állatorvoshoz csak 1 évenként ha elviszed,persze ha valami elváltozást észlelsz,akkor azonnal/másnap. Ha lehetőséged van,akkor szerezz be még 2 öt(persze a ketrec nagyságától függöen) mert csapatban szeretnek élni. Ha bármi kérdésed van,csak ird.Én válaszolok.

remélem segítettem.

Üdv.: Charlotte

2008. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban a boltban vásároltam amit irtál ott azt mondta az elado, hogy olyan kaját vegyek nekik amiben van fehérje. Vitakraft, Emotiont nyomott a kezembe. De nem naon izlik nekik. Egy jo nagy 50literes akváriumban vannak, van amiben tudnak bujkálni meg vettem nekik mokuskereket is azt egész nap "használják"
2008. júl. 28. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Adhatsz nekik bármilyen magot, pl. búza, napraforgó, köles. A szotyival jól el tudnak szórakozni amíg megpucolják. Adhatsz még nekik salátát, kákicslevelet (persze csak mértékkel) meg akár nyúltápot is! Káposztát, karfiolt ilyeneket nem szabad mert felfújják őket. Vigyázz rájuk, hogy sok örömet okozzanak.
2008. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mehet neki zöldség, gyümi, és mindenféle magok, és a fehérjét száraz kutyakajával tudod pótolni, amiből elég ha valami olcsóbbat veszel mert kevés kell belőle és úgyis ugyanolyan alacsony fehérje lesz az 500 ft-os kajának mint a 100 ft-osnak
2008. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! Most épp azzal vagyunk elfoglalva, hogy mind a kettőt be tudjuk fogni a házban csatangolnak valahol. Közben kiderült, hogy táncoloegér és selyemegér keverékek és nem akadály nekik, hogy kiugorjanak a több mint 35cm magass akváriumbol. Most megy a vadászat.
2008. aug. 15. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!