Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemrég találtam ezt az oldalt,...

Nemrég találtam ezt az oldalt, ahol egy csomó kapucinus kölyök majmot kínálnak eladásra. Szerintetek ezek csalók vagy igazi tenyésztők? Link alább:

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 3. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csalók nem lehet majmokat eladni háziállatként
2010. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Serintem ez nem legális!Először nézz utána.
2010. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
miért ne lenne legális? ha a kígyók, pókok, mókusok stb legálisak akkor ez miért ne????
2010. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az állatkereskedésben bizony van ELADÓ majom...
2010. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt sosem értem, hogy a leírás miért ilyen értelmetlen? :S
2010. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Emlékezz vásárol egy ember által fajta és nagyon fontos, hogy megvásárolná egy minőségi jól nevelt majom. Van néhány nagyon szép otthon emelt kapucinus majmok, amelyeket 9 hetesek. ami elég olcsó egy kapucinus majom. Ők kezelték, de semmi szeretet, és csak megy egy jó lakás. Ezek mindegyike az üveg és pelenka képzett és póráz képzett és nagyon szerelmes. Ők Megemelt otthonunkban a kutyák és macskák tehát ha van egy saját kutyát vagy macskát, nem lesz probléma. Minden baba jön kezdőcsomagok beleértve a palackok, nadrágpelenka, formula, baby takaró és játékok. Mi is a gyerekei veterán ellenőrizni és jön-val minden papír ott munkát, ideértve az egészségügyi bizonyítványt."


ezek nem magyarok, valami barom lefordítatta a guglival vagy webfordítással az egészet. én jelenteném ezeket a pÖcsöket, hogy nézzenek utánuk és hekkeljék meg az oldalt. ezeket nem lehet eladni. pénzsóvár kapzsi emberek, akik fűnek-fának eladnák ezeket pénzért. arról nem is beszélve, hogy honnan lehetenek ezek az állatok...pfff

2010. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nagy átbszás, már a szövegből is látszik mert én egyszer e-mailoztam egy ijennel csak az jákókat árult és mikor a vételre került volna a sor aszonta hogy csak akkor szállítja ha előre elküldöm a pénzt.Ez is ugyan az
2010. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
isten ments hogy itt valaki vegyen valamit az eggyik kérdező itt vett egy kutyát és azt mondták hogy fajtiszta yorki és igazábol egy keverék kutya ami nagy testű lessz!
2010. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szia!Kérdésedre válaszolva ezek igeni csalók..Általában egy nő szokta feltenni ezeket a hirdetéseket több oldalra is pl. vatera,expressz stb..Nyáron belebolondultam és én is akartam volna egy majmot minden áron..Felvettem ezekkel a kapcsolatot,és ők azt mondták,hogy fizessem ki először a repülőjegyet meg az ilyeneket és küldi,vagy leszállítja..Utána érdeklődtem az állatkereskedésbe,és pont ott volt egy vásárló akinek az egyik ismerőse már vett ezektől egy majmot,feladta a pénzt meg mindent,majd kiszállítottak neki egy sima,üres dobozt..tehát állítólag ez egy átverés..meg azt is mondta a állatkereskedős,hogy ha igazából leküldenének egy majmot,akkor se legálisan,ugyanis M.o.-n tilos az ilyen állatok tartása..
2010. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem eszembe nem jutna ilyen kis vakarékot venni. sokan még a kutyával se boldogulnak, nemhogy egy majommal :/
2010. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!