Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két degum 3 hete vettem...

Van két degum 3 hete vettem őket, és az egyiknek a hasánál oldalt kopaszodik és csak ott vakarja. Tudok neki valahogy segíteni hogy meggyógyuljon és ne kpoaszodjon todvább?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez hiánybetegség, élősködők vagy gombás fertőzés lehet! Nincs rosszz kedve, még mindíg nagyon szereti a mókuskereket hajtani ha kiengedem őket szaladgál és játszik a másik deguval. De ha épp ezeket nem csinálja vagy nem alszik, nyávog.
2010. jan. 11. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

menj el a kisállat kereskedésbe és ott vegyél degunak fürdőhomokot.Mert igénylik az is leget hogy bolha amíg én nem tudtam hogy kell nekik fürdőhomok addig mindig vakarózott már nem.Írj ha kérdésed van.

(14/L)

2010. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Igen, szerintem is jó lenne egy kis fürdőhomok.Az enyémek imádják:o)

Nálunk például olyan a mókuskerék ,hogy kiáll belőle egy kis "pöcök" és amikor futnak benne ott kikopik a szőrük.

Vagy, amikor verekednek,kitépik egymás szőrét..

2010. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de van főrdetőhomokjuk amióta megvannak használják is de mondjuk (Hillty) akinek a hasánál nincs szőr vagyis kicsit kihullott ő elég igénytelen a másik sokkal jobban szeret benne fürdeni, csak úgy félek h valami baja lesz....
2010. jan. 11. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nemtom lehet hogy terhes és nem sokára szülni fog
2010. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az lehetetlen mert két fiúm van...

Ha elvinném állatorvoshoz mennyibe kerűlne kb mert most nincs sok pénzem de szeretném elvinni..

2010. jan. 11. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
hát olyan 1000 Ft ha nincs semmi baja de ha van akkor kiír valami kenőcsöt ami úgy 500 ft lehet de nem biztos szerintem vigyél olyan 3 ezer ft-ot a biztonság kedvéért.
2010. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1000 helyett 300-400 Ft nekem amikor a degumnak szem hártya gyulladása volt akkor olyan 300 ft-ot kért + 70 ft volt a szem csepp.
2010. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az se biztos hogy kérni fog pénzt csak a kenőcsért mert ez egy kis degu nem egy kutya.
2010. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2010. jan. 11. 13:14
 10/10 A kérdező kommentje:

Elvittem orvoshoz a degumat. hála istennek az orvos azt mondta valószínű semmi baja csak összeverekedtek és azért hiányzik onnan a szőre és ha netán tovább terjedne akkor vigyem vissza és kezeli!

Mégegyszer köszönöm!

2010. jan. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!