Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire lehet egy nyuszit megtaní...

Mire lehet egy nyuszit megtanítani?

Figyelt kérdés
a nyuszim nem túl engedelmes és nem tudom hogy vegyem rá hogy leüljön vagy vagy jöjjön oda hozzám arra se hajlandó hogy a hátára forduljon ( vagy a nyuszik nem is szeretnek a hátukra fordulni?) arra szeretném megneveleni hogy leüljön vagy csináljon ilyen alap dolgokat

2015. febr. 20. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked kiskutyára lenne szükséged, az megtanulja ezeket. Egy nyúl soha.
2015. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnek a hátukra fordulni a nyuszij, légy szíves, ne is akard rávenni ilyesmire. Különben sem cirkuszi nyuszi lesz, ugye?

A miénk nagyon aranyos, kedves volt, odajött simogatásért, nyalogatta a kezünket, odabújt, nyolcas alakban szaladgált a lábunk között. Igazi puszinyuszi volt.

Nagyon sok szeretettel vettük körül, és sosem tartottuk ketrecben, a konyhában mindig szabadon volt, és néha kiengedtük felügyelet mellett az egész lakásba is szaladgálni.


Ne akard idomítani, csak szeresd.

2015. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj az én nyuszim azt se hagyja hogy megsimogassam mindig ha közel megyek hozzá elfut előlem
2015. febr. 20. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet nekik trükköket tanítani, de nem ezeket. Nézz utàna youtubeon, vannak videók. Bunny tricks
2015. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi majd utánna nézek
2015. febr. 20. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
A te nyuszid ketrecben született, senki sem vette kézbe, nem simogatta, dédelgette. Kézzel nevelt állatok mindig szelidebbek.
2015. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy úgy született nem tudom egy idős bácsitól vettük aki egy farmon lakik sok más nyuszi is volt de ő volt az egyetlen törpenyúl ott mert a szüleit meg a testvéreit elvileg már elvitték onnan... Mikor nekem mutatta először a nyuszit akkor a kezében volt és simogatta ott úgy látszott nem nagyon fél a nyuszi de mikor az én ölembe rakta nagyon elkezdett félni ez mitől lehet??? nem nagyon voltak kinn nála a nyuszik inkább egy nagy ketrecbe 20 másik nyuszival..
2015. febr. 20. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne tartsd ketrecben, szánd rá az időt, legyél a közelében, és tarts valami csemegét a kezedben, amit szeret. Várd meg, hogy ő jöjjön oda hozzád, amikor ő szeretne, így szoktasd kézhez. Ne te erőltesd rá a társaságodat.

Így idővel megszokja a közelséged, megszeret téged, nem fog félni tőled.

2015. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom remélem beválik
2015. febr. 20. 15:03
 10/11 anonim válasza:
40%
Az en nyuszim 3 honapos volt amikor megkaptam es mindig emelgettem meg szoktattam a kezemhez es ma mar oda jon hozzam meg ha szolok akkor hazaon a szomszedbol is persze most mar 3 eves ugyhogy kellett egy kis ido de szerintem nagyon megerte
2015. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!