Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítsam meg a nyuszima...

Hogyan tanítsam meg a nyuszimat pórázon sétálni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam rá rakni a hámot de egyszerűen nem tudom rárakni,mert kiugrik az ölemből vagy megharap. Légyszí segítsetek!

2015. ápr. 18. 18:28
 1/7 Csicsilove ***** válasza:
A hámot elsőnek is próbáld meg feltenni rá, ha az sikerült akkor két nyuszit vigyetek sétálni. A barátnőmmel mi is szoktuk sétáltatni a nyusziainkat! Sok sikert! :)
2015. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy nyuszival nem lehet úgy sétálni, mint egy kutyával.

Náluk arra jó a póráz, hogy ne tudjon elszaladni, ha megijed.

2015. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De valahogy nem lehetne megtanítani?

1.válasz író!

Te hogyan tanítotad meg?

2015. ápr. 19. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismétlem, a nyúl nem kutya.

Eleve ki se vidd utcára, mert halálra stresszeled vele. Autók, kutyák, idegenek...nem neki való.

2015. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nyulam amit megtanítottam pórázon sétálni. Rátettem a pórázt megfogtam leültem és hívtam, ha odajött kapott kaját. Elég hamar megtanulta és jött mindig utánam ha szóltam neki.Mikor hámot teszel rá akkor szerintem adj neki valami finomságot. Nekem nem volt nehéz dolgom mert nagyon falánk volt:)

Sok sikert!

2015. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog veled úgy sétálni mint egy kutya. Ha ezt szeretnéd kutyát vegyél, ne nyulat! Isten barmai...
2015. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy úgy akarom sétáltatni mint egy kutyát?

Csak azt kérdeztem "hogyan tanítsam meg a nyuszimat pórázon sétálni?"

Am egy versenyre szeretném ki vinni májusban, és csak azért kérdeztem mert nem szeretném ha össze vissza szaladna.

Szóval nem kell mindig azt hangosztatni, "hogy nem fog úgy sétálni mint egy kutya". Magamtól is rá jöttem. :P

2015. ápr. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!