Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim megfogja a szájával...

A nyuszim megfogja a szájával a szalmát és azzal rohangál, azzal fekszik, viszi mindenhová magával. Sose csinált ilyet. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
nőstény, 1 éve van nálam

2015. máj. 6. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha találkozott bakkal lehet vemhes. Esetleg álvemhesség ? Az is esélyes hogy jól szórakozik, játszik.
2015. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álvemhes (ha nem volt bakkal) és fészket akar építeni. Ivartalaníttasd, én is most fogom az enyémet. De csak nyúlértő dokihoz vidd!!
2015. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
fészket épít ! Terhes, avagy álterhes ! IVARTALANÍTÁS!
2015. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmire gondoltam, mintha fészket akart volna építeni...

Azóta már elmúlt. De nagyon ingadozó a hangulata.. Nem volt túl kicsi amikor megkaptam és nagyon nehezen tudom magamhoz dédelgetni, pedig nagyon imádom. De mindent szétrágcsál mostanában, és még engem is megtámad pedig csak simogatni szeretném.

Ivartalanítás után változik a viselkedése?

2015. máj. 10. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után szelídebb, kedvesebb lesz, nem fog álvemheskedni. Ha ivarps marad és sokat álvemheskedik akkor nagy az esélye méhdaganat kialakulásának.
2015. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. máj. 15. 21:55
 7/7 anonim válasza:
Van bak nyulad? Már csak azért is mert lehet hogy vemhes\álvemhes lehet az anyai ösztön, párosodni szeretne esetleg ivarzik. nem vagyok szakértő de valószínű H valamelyik ezek közül
febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!