Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Rendbe jön a tengerim...

S. O. S! Rendbe jön a tengerimalacom? A nyuszim ráugrott! Ugye nem hal meg?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom és egy nyuszim, nagyon szeretik egymást, mindig összebújnak, de az előbb véletlenül ráugrott vagyis átugrott rajta vagy megbotlott vagy mi a nyuszi mikor játszott, és a malackám visított egyet egy picit, de azóta csöndbe van viszont nem fut mint mindig, egy helyben van és csak picit mozog!! Mi baja lehet? Ugye rendbe jön? ugye nem tört el semmilye?
2015. aug. 26. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha raesett siman eltorhetett valamilye..De lehet csak megremult.
2015. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát át akart ugrani fölötte, szerintem, de a malac futott, és a nyuszim pont ráugrott, aztán valahogy beleakadt vagy nem tudom, de a malackám felborult. Gyorsan kivettem, mert megijedt, leraktam, de azóta nem mozog, csak picit a lábait mozgatja. Adtam neki a kedvencét, de nem eszi, ez kb egy orája volt.
2015. aug. 26. 16:16
 3/23 anonim ***** válasza:
állatorvos
2015. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Valszeg megremult:) nekem is volt ilyen horcsogel de o kb 1 napig nem mozdult:D amugyis ha fajna neki akkor nyivakolna:))

2015. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

szedd őket külön.amúgyse szabadna őket együtt tartani,pont tegnap volt egy kérdés részletesen erről,keresd vissza ha érdekel.

2 teljesen más faj,ugyanúgy magányosak,más szokásokkal,nem értik meg egymást. és mint látod baleset is történik.szóval most mindenképpen szedd őket szét. és én lehet tartósan így tenném

2015. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most ha simogatom akkor visít egye:(( de amúgy csöndbe van csak ha hozzáérek akkor:(
2015. aug. 26. 16:22
 7/23 anonim ***** válasza:
Es mindegy hol simogatod mindig visit vagy csak egy bizonyos ponton?(1.)
2015. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha az én malacom ezek után egy órán át nem mozdulna és visítana, amikor hozzáérek, minél előbb elvinném állatorvoshoz, hisz akár a gerince is eltörhetett. Persze reméljük, csak megrémült.


Legalább ezerszer leírtam már mindenkinek, ahogy sok más ember, oldal is, hogy tengerimalacot és nyulat nem tartunk együtt. Többek között azért, ami most veled történt. A nyuszi akár egy rúgással véget vethet a malac életének.

Azt sem ártana már felfognia mindenkinek, hogy az összebújás nem azt jelenti, hogy szeretik egymást.

Mindkettő társas lény, de ez nem azt jelenti, hogy együtt tartva majd jó lesz nekik. Körülbelül annyira, mintha te életed végéig egy tevével egy szobába zárva élnél. Malacnak malac, nyúlnak nyúl a társa.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__7153229-v..

2015. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát csak a hátát simogattam és akkor visított amugy máshol nem simogattam mert máshol nem szereti
2015. aug. 26. 16:30
 10/23 anonim ***** válasza:

vidd el az állat orvoshoz az a biztos... jobb félni mint meg ilyedni...

jobbulást neki :/

2015. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!