Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég lesz ekkora ketrec két...

Elég lesz ekkora ketrec két tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
holnap kapok 2 tengerimalacot(2lány,vagy 2fiu),és nekem van egy 60x40-es ketrecem,elég magas,és szerintem tágas,eleve mint mondtam rácsos,így szerintem nagyobbnak fogják érezni,de nem vagyok biztos benne,ezért kérdezném hogy elég ekkora ketrec

2015. okt. 10. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább két lányt javaslok, mint két fiút. Ha az utóbbira van csak lehetőség, jobb lenne, ha nem egykorúak lennének. Két hím gyakran verekedik, kevésbé viselik el egymást, bár ez nincs törvénybe vésve, hiszen van, hogy a fiúk teljesen jól kijönnek egymással.


A ketrec pedig nagyon kicsi. Az, hogy rácsos, ebből a szempontból teljesen mindegy. A magassága sem számít sokat. Én azt mondanám, a minimum alapterület 100x50 cm legyen két malacnak. Tehát javaslom, vegyél egy nagyobb ketrecet vagy még egy kicsit, és a kettőből egy kis ügyességgel csinálhatsz egy nagyot. Esetleg magad is készíthetsz, én is sajátkezűleg csinálom a ketreceket, mert sokkal olcsóbb, ráadásul még nagyobb is és olyan, amilyennek én elképzelem.

2015. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

100*50 vagy 120*60.

gemon.ro-t ajánlom olvasásra.

2015. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,amúgy két lány lett,és vettünk egy nagyobb ketrecet,köszönöm a válaszokat
2015. okt. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!