Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül lehet hagyni e két...

Egyedül lehet hagyni e két tengerimalacot egy hétre?

Figyelt kérdés
Megfelelő mennyiségű széna, kaja és víz mellett lennének, senki nem vállalja a gondozásukat és magammal sem tudom vinni.

2015. dec. 1. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon nincs más, tényleg nagyon nagyon senki... mi mást tudsz? :( Jól takarítsd ki őket mielőtt elmész és tényleg megfelelő mennyiség legyen, főleg a víz!! Nekem nyuszi van és amikor pár napra elutazok, berakok neki még pluszba itatót, a legnagyobb méretűeket kettőt, biztos ami biztos (persze a fele nem fogy el, de ha leesik az egyik vagy elromlik akármi..) Meg én berakok neki egy nagy répát indulás előtt azt 1-2 nap alatt elrágcsálja mielőtt rohadni kezdene úgyhogy még örül is :D de ezt sokszor ne csináld mert nem jó nekik..
2015. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 hét az marha sok, valamit találj ki. Nincs egy szomszéd, egy ismerős, egy barát, aki vállalna 1 hetet?
2015. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha van önetetőd és önitatód akkor simán!
2015. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá kisállatboltokban hogy nem vállalnák-e, hogy vigyáznak rájuk. Nálunk van, amelyik vállalja (gondolom fizetségért), de jobb lenne barát, barátnő, ismerős.
2015. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű étellel és főleg több önitatóval valószínűleg kibírnák, de én biztos nem vállalnám a kockázatot! Rágcsálópanziók is vannak, találj ki valamit!
2015. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A víz beposhad, a kaja elfogy (nem tudják beosztani).
2015. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Én rendszeresen elutazom a 2 malacom mellett.


Víz: Vettem egy olcsó akváriumi szűrő/forgató gépet,így nem poshad be.


Kaja: 2 önetető + kemény,nem rohadó zöldségek


Ennyi!

2015. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

13:47es módszere mellett maradok.

2015. dec. 1. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két nap még rendben van, de egy hétre semmiképp ne hagyd őket egyedül. A kemény zöldségek is erjednek, ráadásul egyszerűen nem tudsz annyi szénát berakni nekik, hogy az egy hétre elég legyen. Szomszéd, barát, rokon, kisállatpanzió, ezer lehetőség van, akár egy tengerimalacos csoportba is kiírhatod, hogy segítséget szeretnél, biztosan elvállalja valaki.
2015. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Panzió
2015. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!