Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörit ki...

Dzsungáriai törpehörit ki kell engedni a szobába vagy nem?

Figyelt kérdés
nem igazán van rá lehetőségem, de ha muszáj akkor muszáj ,megoldom

2015. dec. 18. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:

elbújhat ágy alatt, szekrény mögött,

ha ki kell engedni adjatok tippeket hogyan csalogassam vissza

2015. dec. 18. 14:16
 2/4 anonim válasza:
100%
nem muszály de ha akarod nyugodtan kiengedheted amellet hogy figyelsz rá ha nem figyelsz akkor a lukakat ahova bebulyhat torlaszold el hogy ne tudjon bebujni,az ajtot barikádozd el mert nagyobb biztonságban van
2015. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi minimum fél órát foglalkozni kell a hörivel. Ezt úgy is csinálhatod, hogy az ágyon ülve másztatod a kezeden, de akár olyan helyen is futtathatod, ahol nem tud elszaladni és elbújni. Ha ilyen hely nincs a lakásban, akkor ne tedd le, mert nagyon gyorsan fut, aztán keresheted napokig. Nálunk van egy folyosó, ahol sehova nem tud elbújni a höri. Becsukom az összes ajtót, ami a folyosóra nyílik, teszek le játékokat, néhány helyre magokat, leteszem futni fél órát, és tök jól elvan, játszik, eszik, szaladgál. Lehet venni elkerítő rácsokat, hogy le tudd tenni a hörit, ez is egy megoldás. Vagy könyvekkel barikádolj el egy kis részt a lakásban.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kell nekik, nekem speciel patkányom van, de igényli nagyon, illetve nem tudom, hogy a törpehörcsög mennyire "hűséges". Én kint felejtettem egyszer szegénykémet a szobában, de egy táska alá bújt el a ruháim mellé a fotelben, pedig sok helyen el tudott volna bújni ami szemrevalóbb lehetett volna neki.
2015. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!