Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényt kell itatni?

A vadászgörényt kell itatni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
ne viccelj,hát persze tenni kell neki is vizet. nem is tudom honnan szedted,hogy nem iszik.
2008. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nincs vadászgörényed?

Természetesen: KELL. (És hiába adsz neki lédús zöldséget meg gyümölcsöt; innia KELL!!!)

2008. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Lehet abból gondolta, mert a tengerimalacot nem kell. És most nehogy azzal jöjjö valaki hogy de igenis kell, mert ez nemigaz, nekem 3 malacom is volt, 3 évig legalább élt vígan mind a 3, egyszersem kaptak inni. Az almából és a mindennapi gyümölcsből megkapták a kis vizüket.

De a görény azért más kategória.

2008. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, kell neki víz. Ő nem rágcsáló, mint a hörcsög vagy a tengerimalac, amik vígan elvannak víz nélkül is (már ha elég lédús gyümit és zöldséget kapnak).
2008. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van görényem, és minden nap adok neki tiszta vizet. Minden állat iszik. Még a japántáncoló egereim is kaptak vizet.
2008. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Kell innia!

az nem igaz, hogy a t.malacnak nem kell víz! Az én malacomat 5,5 évesen ajándékoztuk el.mindig volt az itatójában sok víz és rangeteget ivott.

2008. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

igen,kell innia.

lehet kapni kimondott görényitatót.állatklinikákon,állatkereskedésekben.

az ára 1000ft körül van.

legalábbis én ennyiért vettem az enyémnek.

2008. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Minden élőlénynek kell víz!!A vadászgörénynek is!!!!!!!!!Miért kérdéses ez????
2008. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
hogylehet ijen hülye kérdés?xDtéged kell itatni?kell neked víz?xDam meg igen kell.lehet golyós itató vagy valami nehezen mozdítható tál.
2009. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
neállunk a nehezen mozdítható tál(ketrecrécshoz drótozva) nem jött be...főleg ha pancsolós a göri...nállam mindig kiásta a vizet!Golyós itató a legjobb...és a tengeri malacunk is abból iszik...csak a sajátjából :D és nagyon sokat iszik, hiába eszik meg naponta egy tonna ubit...
2009. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!