Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacot lehet...

A tengeri malacot lehet hörivel tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy roborovszki törpehörcsögöm (lány) és 2tengerimalacom (fiú-lány) a kérdés hogy bántanák a hörcsögöt? Vagy összebarátkoznának?😃a normális válaszokat előre is köszönöm!
2016. márc. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem NE kísérletezz.....A tengerimalac kb. 3-szor akkora mint egy törpehöri.Talán támadnák, mert náluk kisebb és megéreznék, hogy nem egy fajtához tartoznak !! Viszont ezek mellett az is előfordulhat, hogy eltűrnék a tengerimalacok a hörit :) Én az tanácsolom, hogy ne próbálkozz azok mellett sem, hogy vannak kivételek (pl.kutya-macska barátság) !!
2016. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd össze őket. A malackák nagyobbak mégis a hörcsög menne neki a malacnak mert nagyon terület védők.

Sok hörcsög még egy másik hörcsöggel sem jön ki.

2016. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld!!!

Hörcsögöt még hörcsöggel sem szabad együtt tartani mert megölhetik egymást!

Tengerimalac meg jóval nagyobb!

2016. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt semmilyen más állattal nem jó ötlet együtt tartani!
2016. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt sejtettem én is! 😃
2016. márc. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!