Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Elaltassam a...

Mit tegyek? Elaltassam a patkányomat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves barna-fehér csuklyás patkányom, körülbelül egy hónap múlva elköltözök a szüleimtől és ahova megyek nem vihetek állatot. Sajnos másnak nem tudom odaadni, mert rajtam kívül mindenkit megharap, még azt is aki ért a patkányokhoz. Nagyon sajnálnám elaltatni, de nem találtam eddig más megoldást.

2016. júl. 31. 11:49
 1/6 anonim válasza:

Hat ne!!

Csak azert mert te el koltpzol nem hiszem hogy szerencsetlen allatt tehetne rola es meg kellene olnod!

O is egy kis elet egy eloleny..

Gondolj bele hogy pici vagy, es anyukad azt mondja hogy elkoltozik es egyeb okok miatt nem vihet magaval! El altattason? Mert mas kezeben mindig sirsz meg azeban is akinek mar van gyereke..

Tudom hogy a ketto dolog nem eppen pomt hasonlothato ossze mert meg is csakegy patkanyrop beszelunk de csak hogy ertsd mit szeretnek vele kozolni!

Szoval ne! Ajandekozd el majd meg szokja az uj gazdiat!! Remelem nem csinalsz semmi rosszar vele :(

(Igazabol nem teged akarlak bantani a valaszommal es te csak kerdeztel valamit, viszont iszonyuan szeretem az allatokat es nem hiszem hogy meg kellene halnia egy olyan alatnak ako egeszseges es semmi baja csak azert mert a gazdaja el koltozik! :( )

2016. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, én is erre gondolok, csak tudom milyen, unokatesóm, aki szintén patkányos, három hétig volt vele mikor elmentünk nyaralni, de még etetni is alig tudta, annyira támadta. Plusz nem, hogy jobb lett volna, de egyre agresszívabb volt. Ezért nem merem senkinek elajándékozni, mert tudom, hogy ennyire durva. Nem ő az első patkányom, többi nem ilyen volt, bár többi tenyésztőtől származott, ez viszont mentett pati, ki tudja milyen felmenői vannak, hogy ennyire rossz idegrendszerű. De attól még szeretem, meg engem elfogad, kiskora óta velem van. Mikor hozzám került és csak a közelébe mentem már visított, meg a ketrec másik felébe gubózott, annyira félt meg vad volt, de pár nap múlva már az ölemben ücsörgött, plusz bármit csinálok vele, engem nem bánt. Anya mondogatja, hogy altassam el, mert ő közelébe nem megy, de ha csak rá gondolok már sírva fakadok. A múltkor is tesóm véletlen hozzáért a ketrechez telefonálás közben, ez meg kiharapott a könyökébe. Nem volt nagy valami, de azért még is...Teljes tanácstalanság...
2016. júl. 31. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mentett akkor rágcsálómentőktől hoztad, vagy honnan? Legegyszerűbb lenne oda visszavinni. Vagy más rágcsálómentőkhöz. Nem fognak örülni de klasszisokkal jobb mintha elaltatnád.
2016. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te komolyan megölnéd csak mert mással nem jön ki? Az egyik patkányom egy utálatos hisztis lotyó aki akkor harap meg ha olyan kedve van, mégse még csak eszembe se jutna elaltatni, állatorvos amúgy sem vállal egészséges állat altatást.

Facebookon Patkányvarázs vagy Együtt a Kisállatokért Alapítvány, a kettő szinte már egy, gazdi kereső állatokkal foglalkoznak, volt már harapósabb eset is azt garantálom.

2016. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de még etetni is alig tudta, annyira támadta"

Hát, nem mindegy, mivel akarta megetetni. Táppal, vagy az óriáskígyóval? :-))

2016. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
el kell engedni
2022. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!