Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anya nem engedi, mit tegyek?

Anya nem engedi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akarok egy hörcsögöt, de anyu nem engedi.. Mit tegyek?? Teljesen összetörtem.. Olyan mintha egy szakítás lett volna a vágyammal.. Mit tegyek??? Segítséég!! Megőrülök!!!! Köszi a normális válaszolóknak a válaszokat!! 12/L

2016. aug. 9. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki menyire szeretnéd és hogy utána is néztél és már tudod hogy kell nevelni egy hörcsögöt !
2016. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nyilván attól tart, hogy hamar beleunnál, és rámaradna a höri gondozása. Valahogy bizonyítanod kellene Hogy felelősséget tudsz vállalni a kis kedvenced életéért, és nem fogod elhanyagolni később sem.


Amúgy hogy jön ide a gonosz? Az még nem gonoszság hogy nem kapsz meg mindent amit csak akarsz.

2016. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem látsz bele a költségvetésbe, lehet, hogy rosszul álltok anyagilag. Vagy pedig fél, hogy neki kéne cserélnie az almot. Majd ha nagy leszel, és külön laksz, és lesz kereseted, akkor majd talán tudsz majd tartani hörit.
2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell tanulni hogy nem kapsz meg mindent amit akarsz, ahogy feltátod a szádat.. ennyi. Ha nem engedi nem lesz. pont. Így is nagyon el vagy kényeztetve ahogy látom.. jól jön ha legalább egyszer ellentmondanak neked.. (16)
2016. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
27%

Kérdezd meg, hogy miért nem engedi és cáfold meg. Egyébként őszintén mondom, hogy nincs szűkséged hörcsögre, mert teljesen haszontalan állat ami büdös és elszökik, ill. Szeretnj sosem fog mint egy macska vagy egy kutya :/ Szóval inkább valami nyugisabb, nemrohangáló állatot válassz, azt biztos megengedi. (Nekem pl. Van tűzhasú gőtém, mérföldekkel jobb mint a hörcsög. )Egyébként egereim is voltak, szóval ha mindenképp izgő-mozgó szőrös izé kell akkor egeret vagy patkányt ajánlok (nagyon okosak, szépek, ügyesek és viccesek) De amúgy az állatokkal csak baj van szóval menj el állatkertbe inkább...

Ja és a kérdésre válaszolva, ha anyád nem engedi akkor nincs mit tenni, vannak beszáradt agyú emberek, tapasztalatból mondom, hogy változtatni úgysem tudsz.

2016. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem ide tartozik de hogy mondhatsz olyat egy felnőtt nőre, egy anyára hogy beszáradt agyú?? Csak mert nem nyalja a gyerek talpát! Nyilván ismeri hogy milyen ezért nem engedi.. Nyugodtan értékeljétek lefele nem érdekel megmondom amit gondolok..nem köteles nyalni a talpát. Ő szülte és nem azért hogy rabszolga legyen neki..
2016. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
26%

Nem azért beszáradt agyú mert nem nyalja a gyereke talpát, azért mert nem állatbarát. Az én családom folyamatosan állatokat fogadott be és nincsenek is lelki problémáim mint a szerencsétlen kérdezőnek (már bocsi)

Szóval nemtől/kortól függetlenül, aki nem szereti az állatokat és a gyerekét nem úgy neveli, az rossz szülő. Az is rossz szülő aki minden hülyeséget megenged, az is aki szó szerint semmit. Akaratlanul, de lelki fájdalmat okoz a gyerekének és ha maradandó, akkor mindenki megszívta.

2016. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont azért állatbarát mert nem engedi.. Nem ismered a 'kedves' kérdezőt lehet hogy agyon nyúzná vagy éhen döglesztené, hogy állapítod meg egy döntésből hogy állatbarát e? Te biztos nagyon tudod.. És nekünk is volt tényleg büdös ha naponta kétszer cseréled az almod MÉG akkor is.. nem mindenki kívánja ezt a lakásába akármilyen állatbarát.. És ha nem is az akkor sincs jogod ilyet mondani egy anyára. De nem fogok vitatkozni nyugodtan biztasd a kis haldokló szegény gyermeket mert nem kap meg mindent.
2016. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 $$$$$ ***** válasza:
100%

Úgy se gondoznád . Nekem is 11a nagyobbik hugom. És neki is van hörcsöge meg a kissebik hugomnak is. Valamint kutya meg törpe nyúl is. Ez mind szép és jó mert nekem is van egy csomó állatom. Amiket én gondozok. A baj csak ott kezdődik hogy a tesómékét is nekem kell gondozni. A nyul még oké mert a 3 ból egy az enyém meg a kutya is ok mert közös. De a hörcsögökhöz semmi közöm még is én gondozom XD. Lehet anyukád is attól fèl hogy rá marad a takarítás meg az etetés mivel nem biztos hogy neked is van egy állat mániás bátyád aki megcsinálja helyetted :D .

16/F

2016. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia


Írtam privátot,amiben az ALAP kérdések vannak meg

2016. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!