Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt egy 3 éves törpenyuszim...

Volt egy 3 éves törpenyuszim aki 2 hete halt meg. Három hetes kora óta mi neveltük. Hogy kéne túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel gyomorproblémák miatt halt meg egyik napról a másikra.

Akármerre nézek mindenről ő jut az eszembe.

Napok óta folyamatosan csak sírok.

Mivel bérházba lakunk nem tudtuk a kertbe temetni.

A Bükkbe temettük el (Miskolci vagyok).

Az is nyomaszt hogy szegénykét kitettük a nagyvilágba és nem tudtuk a környékre temetni.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Valaki volt már hasonló helyzetbe? (aki volt ilyen helyzetbe annak őszinte részvétem)

Ha igen akkor hogy tette magát túl ezen?



2016. szept. 18. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyam halt meg sajnos eleg fiatalon.Sok ido kellett hogy tultegyem rajta de ez termeszetes hogy meg mindenrol eszedbe jut.Nyugodtan gyászold meg mert mint mondják az iső gyógyít.Valakinek hamarabb valakinek kesobb de idővel jobb lesz.Nekem mindjuk segitett hogy a kertunkben temettuk el.Egy kis foldbe szursz egy palcikabol keszult keresztet meggyujtasz egy gyertyát és ugymond emlékhely lehet.Miskolci vagyok én is és a bükk egy gyönyörű hely ne érezd magad rosszul amiatt hogy oda temettétek!Nyugodjon békében!
2016. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a kutyámmal volt ez.De nyuszim is van.Imádom.Nem tudom mit csinálnék ha elveszíteném.Ilyenkor csak az idő segít.Nincs más megoldás erre.Esetleg ha keresnél magadnak valami elfoglaltságot, és teljes erőddel arra koncentrálnál akkor talán arra az időre megfeletkezel róla.Meg azt is szokták hogy utána rögtön vesznek egy másikat.Viszont sokan úgy vannak vele, mint például én hogy várnak egy kis időt.

Őszinte részvétem, és ha gondolod írj privátba!😢

2016. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már vesztettem el nyulat. Nemtom ki hisz a halál utáni életben, de azzal nyugtattam meg magam hogy jobb ott nekik ahol most vannak. 😥😥😥Nem tudom hogy tenném túl magam rajta ha az én Tökmagom megh.... . Sajnálom hogy ez történt és őszinte részvétem neked! Amikor a régebbi nyuszim "elment" volt egy jó fél év mire megnyugodtam. 😫😢😢😢. "Egyszer mindennek vége". Őszinte részvétem!
2016. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!