Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpenyuszim, nyár...

Van egy törpenyuszim, nyár óta kint tartjuk van egy nagy fészer szerüsége ( téglából) plusz rajta ajtó, előtte meg kifutó található. Bent található egy kisebb ládikó amit kitömök szalmával. Fázni fog télen? Mit tehetnék még, hogy ne fázzon majd.

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 21:26
 1/5 egybaba ***** válasza:
A nyúl (és a macska is) prémes állat. Ha kap normálisan enni és nem ázik át a bundája , akkor sose fázik. Szerintem Te eléggé szerető gazdija vagy így ezzel nem lesz gondod. Inkább a ragadozóktól kell védeni, se kutya se nagytestű macska ne tudjon hozzá férni. Fázni nem fog.
2016. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én már hallottam olyat hogy télen megfagyott a nyuszi.Ők a természetben egymást melegítik.És én nem mondanám hogy nem fáznak.A nyusziknak a 15-25 fok körül van az ideális hőmérséklet.Télen ne tartsd kint!Vidd be!
2016. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell bevinni, nekem is kint vannak, de ami mindenképp kell:

- széltől és esőtől védett, minden oldalról zárt kuckó sok-sok szalmával

- nagy, száraz, fedett terület, ahol futhat, mozoghat a hidegben

- fajtárs - ami eleve kell a nyuszinak a közhiedelemmel ellentétben, mert társas lények és főleg télen, mert melegítik egymást

- nem szabad hagyni, hogy a talaj nedves legyen, átázzon, a szalmát is sűrűn cseréld, ha odapisil vagy ilyesmi

- megfelelő etetés

2016. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. szept. 23. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

mi is hasonlóan tartottuk a nyulamat, aki 7 évig élt.

szóval szerintem ki fogja bírni. (kb 4 évesen kaptam random húsvéti ajándéknak, most vagyok 19, szóval akkoriban nem igazán tudtam h másik nyúl is kéne mellé és a szüleim sem, mert talán még az internet sem volt olyan mint ma)

2016. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!