Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éjszaka nagyon hangos a...

Éjszaka nagyon hangos a nyulam ahogy rágja a ketrecet! Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Rendesen ráncigalja, mert ki akar jönni. A nyuszi és én egy szobában vagyunk, máshova nem igazán tudom tenni. A családom többi tagját is zavarja néha mert itt vannak az én szobam mellett. :(
2016. nov. 7. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Van játéka? Valószínűleg unatkozik.


Vagy nő a foga, tegyél be neki koptatót

2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg koptatója és játéka is van
2016. nov. 8. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

nyilván unatkozik és szeretne mozogni is. nem jó a nyulaknak egy apró ketrecben bezárva lenni.

annyit tudok tanácsolni,hogy próbálj egy nagyobb részt leválasztani a szobádban, amit direkt a nyúlnak alakítasz ki. kicsit barátibb egy több m2-es hely csak neki, mint egy 100-as ketrec(vagy nem tudom mekkora van neked) amiben kb egy-kettőt tud ugrani.

és érdemes lenne társat is beszerezni neki, mivel erősen igénylik a fajtársat.

a mostani körülmények elég mostohák neki, nem csodálom,hogy szabadulna. próbálj kicsit változtatni több hellyel és egy társsal.

2016. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

A nyulak éjszaka a legaktívabbak. Ilyenkor szeretné kimenni mozogni. Takard le a ketrecet lepedovel vagy pokroccal.

Valamint társas állatok, akármennyit foglalkozol vele, nem tudod pótolni a nyúl társat. Amerikában némelyik államban nem is szabad őket egyedül tartani. Nőstény nyúl mellé a legideálisabb társ egy ivartalanítás bak. Nézz szét nyulmentesnel, a legtöbb nyúl ivartalanítás van és ez tulajdonképpen olyan mint egy menhely, vagyis segitesz ezzel. Mindenféle korú és fajtájú nyuluk van

2016. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az iskola miatt minimum 3-ra tudok hazaérni, és akkor estig (21:30-ig kb) ki van engedve, de akkor van amikor csak fekszik, és pihen de van amikor szaladgál
2016. nov. 8. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
mindig legyen mit rágcsálnia és bőven legyen hol mozognia na meg egy társ se ártana neki akkor ketten ellenének
2016. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fáraszd le jó alaposan lefekvés előtt, hogy ő is aludjon.
2017. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anno mikor élt a nyuszim ( :( ) akkor mikor hazaértem a suliból mindig kiengedtem az udvarba

Nekünk jó mert sehova nem tudott megszökni macskák a szomszédban teljesen hidegen hagyták még a kiscicák is

Azt hiszem sokkal jobb élete volt így hogy kiengedtük mindennap az udvarra (ja igen a visszatereléssel már mindennap nagy gond volt mert nem akart bemenni este sem)

2017. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!