Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél a törpenyuszim még...

Miért fél a törpenyuszim még mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyuszisokhoz szól a kérdés :) Van egy kicsit több mint fél éves törpenyuszim. Naponta simogatom többször, és általában kétnaponta veszem ki rohangálni a lakásban. Nem rágja a ketrecet meg semmi, szeret a helyén lenni. Viszont azt veszem észre, hogy ha kézben van, míg kiveszem, alig várja hogy letegyem és rohangáljon. Míg kint van, időnként oda jön hozzám, de simogatni kint nem hagyja magát. Amikor vissza szeretném tenni a helyére, az egy fél órás művelet, mert el rohan előlem. Imádom volt hogy puszit adtam a homlokára, és odabújtam hozzá, míg kisebb volt, kevésbé volt bizalmatlan. Van ötletetek mitől lehet?

2016. nov. 13. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát az én nyuszim is ilyen bár őt kint tartjuk. Szerintem kell neki egy kis idő míg felfedezi újra a szobát meg a csomó érdekes dolgot, szóval addig picit hagyd magára. Különben ha leülsz mondjuk olvasni a földre és nem tud kimenni a szobából, egy idő után észrevesz és néha odamegy és mondjuk megbökdös az orrával.

Egyébként adhatsz neki kaját mikor kint van és ha közben simogatod, akkor jó élményként raktározza el.

De ez csak egy tipp.

Remélem, segíthettem!! :)

2016. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!