Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hím tengerimalacnál ez normális?

Hím tengerimalacnál ez normális?

Figyelt kérdés

A tengerimalacom már 6 éves. Amikor tiszta almot tettem neki, észrevettem, hogy hát a nemi szerve merev állapotban van. Ez volt 1 hete. Most ismét megnéztem, és még mindig.

Ez normális, vagy csak azért ilyen, mert éppen pisil? Nincs nőstény tengerimalacom, és a viselkedésében nem láttam eltérést.


Ez normális? Próbáltam rákeresni honlapokon, de semmit sem találtam.



2016. nov. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
orvosnak mutasd meg nem értek hozzá annyira de nem hangzik jól
2016. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hangzik annak...

Azt kétlem hogy egy hétig úgy lett volna, biztos kézbe vetted időközben, és akkor feltűnt volna.

Az enyéimnél ez akkor van, ha beszorul valami (pl. szénaszál) a kukijukba, és próbálják kiszedni onnan.

Első körben nézd meg, nem ragadt-e be oda valami, ha igen, akkor nagyon óvatosan húzd ki. Ha nem, akkor orvos.

2016. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kilóg neki? Mert az nem normális, mutasd meg akkor dokinak. Az enyémnek egyszer volt ilyen, gyakran kilógatta, ráragadt valami cucc és emiatt nem tudta visszahúzni. Csak nehezen lehetett megtisztítani neki, de azóta rendben van.
2016. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Óvatosan letörölgettem neki, majd meglátom, mi lesz. Vagy max megpróbálom picit vizes zsebkendővel. Ha nem használ, akkor mindenképp orvoshoz viszem.
2016. nov. 16. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
víz helyett kammila teába mártott fültisztító de egy próbát megér.
2016. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!