Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinéztem egy nyúlketrecet,...

Kinéztem egy nyúlketrecet, ami kétemeletes, de úgy, hogy nincs egybenyitva a két emelet. Fából van, AniOne márka, csak sajnos nem találom a pontos tipusát?

Figyelt kérdés
A kérdés a ketrec pontos tipusa
2016. dec. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A nyulaknak nem való az emeletes ketrec, amúgy sem lesz tőle sokkal nagyobb helyük, ha minden nap jó pár órára kiengeded őket (mert ugye csak párban tarthatóak és alapból is ki kell engedni őket lényegtelen mekkora ketrecük van) akkor egy kisebb (még így is legalább 1-2 m2 nyulanként) is elég.
2016. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sincs sok értelme.. egy nyuszinak min. 2 négyzetméter kell, ha napi több, mint 5 órát ki van engedve. Ha kevesebbet, még nagyobb hely. Ha többet, akkor is ez a minimum.. mivel társas lények és min. 2-t tartasz, ezért minimum 4 négyzetméter a ketrec.

Egy felelős gazdi nyúlketrece így néz ki:

[link]

2016. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szomorú,hogy ezeket a vackokat képesek árulni nyúlketrec néven..Tudom miről beszélsz, de kb állatkínzás szerintem olyanban nyulat tartani.

Amit a 2. linkelt inkább hasonlót barkácsolj házilag.Olcsóbban kijössz és a nyuszika is jobban fogja magát érezni.

2016. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
AniOne Gizeh erre gondolsz amúgy? De mondom,kár lenne megvenni
2016. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már megtaláltam, de számomra szomorú, hogy egyikőtök sem képes megérteni a kérdésemet.

Fa alapanyagú ketrecről beszéltem/írtam, kétemeletes, de az emeletek között nincs kapcsolat.

2016. dec. 30. 07:25
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Én sejtettem, melyikre gondolsz, mert tudtommal az AniOne egyetlen emeletes ketrece, ami nem nyílik egybe, az ez:

[link]

Tudom a pontos típust, de szándékosan nem írtam le, ahogy a többiek is direkt nem a konkrét kérdésre válaszoltak, mivel feltehetően azért szeretnéd, hogy nyuszit tarts benne. Arra viszont alkalmatlan, felesleges pénzkidobás.

2016. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez mire jó?:/ szállításnak túl vagy, tartásra alkalmatlan
2016. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már írtam...megvan a ketrec, a nyuszik imádják.

Csak az lett volna a teendőtök hogy leírtok egy tipusszámot.

A további válaszokra nem tartok igényt.

Köszönöm megértéseteket.

(Megjegyezném: felfogtam a mondanivalótokat, így nem kell másnak is ugyanazt leírni ;) )

2017. jan. 29. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem fogtad fel...
2017. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!