Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 éves Nőstény hörcsögöm méhe...

2 éves Nőstény hörcsögöm méhe felpuffadt, gennyes váladék ürül belőle és az egész testéből rothadásra emlékeztető szag jön, ma elkezdett sántikálni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Terráriuma mindig tiszta, tápláléka változatos, tartásbeli gondok kizárva. Ez az állapot néhány napja tart, egyre rosszabb. Segítsetek gazdik, tanácstalan vagyok! Neten semmi konkrétat nem találok, pedig már külföldi oldalakat is megnéztem. Állatorvos sajnos kilőve, az ünnepek alatt és között senkihez nem tudom vinni.

2016. dec. 29. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy van valahol ügyeletes állatorvos. Vidd el, mert nagyon könnyen elpusztulhat. Minimum egy telefon az ügyeletes orvosnak, de inkább vidd el.
2016. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de már napok óta nincs ünnep, és még holnap se lesz. Szóval ez csak kifogás, ráadásul elég gyenge. Pláne, hogy kb. Egy kis dobozban, buszon, akármin el lehet vinni. Otthon ugyse tudod meggyógyítani. Napok óta nézed, hogy szenved a szerencsétlen?
2016. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el mielőbb állatorvoshoz csak ő tud rajta segíteni vagy a macskám de inkább az orvost ajánlom lehet elaltatja az is jobb neki mint hogy szenvedni hagyod
2016. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!