Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacomnak kis dudora...

Tengerimalacomnak kis dudora nőtt! Miért?

Figyelt kérdés
Tengerimalacom feneke fölött egy farok kezdeményhez hasonló, 2mm hosszuságú dudor jelent meg. Két tengerimalacom van, fiúk, csak az egyiknek van. Ez mitöl lehet? Nem fáj neki!

#tengerimalac #rágcsáló #egér #malac #füstifecske #pockok #Futi #kisdisznók #kissemlösök
2017. jan. 5. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Szia!Nem lehet hogy az egy csipes?
2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! De lehet, csak nem tudom mi csíphette meg ilyenkor! :) Szabályosan ott van a picike nyulvány ahol az egerek farka szokott lennni!
2017. jan. 5. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Fotó nélkül nehéz elképzelni, hogy mi lehet az. Nem lehet, hogy csak a zsírmirigy váladéka kötött oda?
2017. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet zsírdaganat, vagy begyulladhatott egy szőrtüsző. Vidd dokihoz, neten találsz egy listát a hozzáértő orvosokról országszerte, könnyen megtalálod a hozzád közelebb esőt. Én nyáron hetekig hordtam a malacomat dokihoz, mire rászántam magam a műtétre. De hozzáértő volt a doki és minden rendben lett, a malacom pedig már a műtét estéjén evett rendesen, ami nagy szó. És ne aggódj, nem biztos, hogy olyan nagy a baj, mint amilyennek látszik (a doki nálunk először zsíddaganatra tippelt az ultrahangok után, de végül kiderült, hogy egy benőtt szőrszál okozott gyulladást). Minden rendben lesz, de ha nem múlik, akkor doki!
2017. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!