Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy tengerimalac?

Hörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Tengeri malac. Tovább él és jobban kimutatja a szeretetét mint egy hörcsög. Az enyém 6 évig élt, imádott visított ahogy meghallotta hogy hazaértem. Hörink is volt viszont vele nem volt semmi féle kötődés.
2017. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

nekem mindig hörcsögöm volt :)

soke lőnye van, kis aranyos, szeretgethető stb...

viszont éjszakai állat, így ritkán fogod látni, 3 évig élnek kb, és elég fürge-virgonc, nem tudod az öledben tartani..:)


a tengeri malac annak nagyon ketrec kell, több kaja, viszont ő nem alszik nappal :)

kis cukik ők is *.*

2017. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nagyobb*
2017. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Tengerimalacból kettőt kell tartani, és jóval nagyobb hely kell nekik (min. 100x50, hímeknél 120x50 cm), így ha még nem tartottál rágcsálót, kezdésnek a hörcsögöt ajánlom.
2017. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Sok mindentől függ. Egy kisebb panel lakásban,ahol nappal odavan mindenki, én inkább a hörcsögöt ajánlom.Kevesebb helyen elfér és este aktív. Minimum 80-100 cm hosszú és 40-50cm hely kell neki és egyedül kell tartani. Nappal szinte nem is látod.

A tengerimalacot párban kell tartani és inkább nappal aktívak.Jobban kézbe lehet venni szerintem, ha kiveszed őket a helyükről kicsit egyszerűbb, mint egy apró hörcsöggel. T

2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Tovább is élnek,mint a hörcsögök.

Ami hátrány lehet,hogy nagyobb a helyigényük. Én legalább 120-150cm hosszú helyet ajánlok, 50-60 cm mélységgel. A legjobbak a házilag készített ketrec szerűségek. De külföldön ennél is nagyobb helyen tartják őket. Az itthon ajánlott 100x50 ketrec két malacnak szerintem nagyon kicsi.

2017. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá helyed tengerimalac, nappal aktív, könnyű összehaverkodni vele és jobban szereti a dögönyözést bár ez malacfüggő, van olyan malacunk akit alig lehet kiszedni, ha ölbe rakod lépne le mert nem túl emberközpontú (malacvédőktől van ,egy szaporítótól hozták el szóval ki tudja ott miket élt át hogy ilyen) a fiú viszont holt nyugodt, fát tudnál vágni a hátán, ölben szétfolyik és úgy berreg mint egy pici cuki fűnyíró :D
2017. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 2,5 évig voltak tengerimalacaim. Nagyon szerettem oket es olyan cukik😍😍De ejszaka az enyemeim eleg hangosak voltak az itatojukkal es mindig vinnyogtak.A hugomat pedig nem egyszer harapta meg. Jelenleg 2torpehorcsogom van nagyon szeretem oket,csendesek habar neha ejszakankent nem birnak magukkal😂Es nagyon szeretik az ujjamat harapdosni😂En a horcsogre szavazok😍
2017. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!